4. Михаил Венков (ЦСКА)

• 46мин

29. Тасио (ЦСКА)

• 48мин

ЦСКА​ разгроми с 5:0 гостуващия Чавдар (Етрополе) в контролна среща играна на стадион „Българска армия”.  Мишел Платини се разписа два пъти, а Сержиньо, Венков и Тасио добавиха по едно попадение.

Армейците поведоха с гол още в 5-ата минута на двубоя. Себастиян Скиорили напредна по дясното крило и центрира прекрасно в наказателното поле към Мишел Платини. Бразилецът не остави никакъв шанс за вратаря и с глава отбеляза. Само две минути по-късно падна втори гол за ЦСКА. Сержиньо остана сам срещу вратаря и с прецизен удар по диагонала  опъна мрежата на вратата. В 10-ата минута Почански получи подаване в предни позиции, овладя топката и стреля, но топката мина високо над вратата. В 15-ата минута Чавдар получи правото а изпълни пряк свободен удар фронтално срещу Макенджиев. Вълев шутира силно по земя, но Макенджиев изби в ъглов удар. Малко след това Етов отправи коварен изстрел с глава, но стражът на нашите внимаваше и улови топката. В 17-ата минута след центриране от корнер Платини нанесе удар с глава, но топката срещна десния страничен стълб на вратата. В 34-ата минута Александру Пакурар шутира мощно от дистанция, но не намери очертанията на вратата. Секунди след това Скиорили сервира топката на крака на Сержиньо, който стреля от воле, но топката профуча покрай вратата. В 38-ата минута след продължителна атака за червените топката попадна в краката на Мишо Венков, последва много силен удар по диагонала и 3:0 за ЦСКА.  До края на полувремето и Кириакидис опита да се разпише, но техничният му удар от границата на наказателното поле, не затрудни вратаря на Чавдар.

На полувремето в ЦСКА бяха направени две смени, като под рамката на вратата застана Анатоли Господинов, на мястото на Благой Макенджиев. Тасио пък замени Серж Нюаиджи. Именно таранът бе автора на следващото попадение във вратата на гостите. Тасио се разписа само 50 секунди след като се появи на терена. Нападателят остана сам срещу вратаря, финтира го и прати топката в опразнената врата. В 48-ата минута Мишел Платини се разписа за втори път и оформи крайният резултата 5:0. В 55-ата минута тежък удар на Пакурар от дъгата рикошира в тяло на бранител и топката излезе в корнер. Минута след това Тасио бе изведен очи в очи с вратаря, но опитът му технично да преодолее стража на Чавдар не сполучи. В 57 –ата минута в ЦСКА бе направена двойна смяна – Венков бе заменен от юношата Антон Иванов, а в центъра на терена на мястото на Кириакидис заигра Милен Иванов. Последваха нови две промени, като Скиорили отстъпи на Юлиан Ненов, а Божидар Чорбаджийски замени Мишел Платини. В 68-ата минута бе показан и единственият жълт картон в мача, той бе за Милен Иванов, който задържа за фланелката противников играч.  В 71-ата минута Джереми Родригес бе заменен от Емил Ботев. В 73-ата минута хубав удар на Тенгариян бе избит с мъка от резервният вратар на Чавдар Митев. В 75-ата минута бе направена последната смяна в ЦСКА, Григор Долапчиев замени Сержиньо. В 77-ата минута Ненов стреля технично към вратата, но топката мина на сантиметри от лявата греда. В 89-ата минута Господинов се отличи с добро спасяване, след като отрази силен удар от близо.