• 88мин

6. Виктор Попов (Черно море)

Срещата започна при слънчево време и температура от 27 градуса.

В 1-та минута на мача Родриго отправи далечен удар в ръцете на Черниаускас.

Едва в 11-та минута армейците отправиха първия си удар в посока на вратата на гостите чрез Тиаго от пряк свободен, но вратарят спокойно улови.

В 13-та минута Малинов изведе отлично Али Соу, а нападателят би опасно покрай вратата.

В 15-та минута от пряк свободен удар топката бе центрирана в наказателното поле, където Соу я удари с глава, а Чорбаджийски се размина с топката за малко.

Нова опасна атака на армейците в 18-та минута, отново Соу беше изведен зад защитата, но гамбиецът с лошо поемане улесни Дюлгеров, който излезе и улови.

В 19-та минута Родриго получи жълт картон за спъване отзад на Малинов.

В 23-та минута красива атака на Черно море, Родриго подаде отлично на Иса, той финтира Томаш и чрез премерен ъгъл в срещуположния ъгъл откри резултата – 0:1 за моряците.

В 27-та минута неотсъден фаул срещу Евандро доведе до протест от негова страна и жълт картон за бразилеца.

В 29-та минута опасен пас в наказателното поле е изчистен в ъглов удар от Попов.

В следващата минута след центриране от корнера Томаш би с глава в аут.

В 34-та минута Кери от пряк свободен удар центрира в наказателното поле, но вратарят избива топката.

В следващата минута отново Малинов изведе добре Али Соу, и отново опасен удар покрай голлинията в аут.

В 36-та минута съдията дава дузпа за игра с ръка в наказателното поле на Атанасов.

В 37-та минута Родриго покачва на 0:2 след точен удар в десния долен ъгъл от наказателния удар.

В 40-та минута Атанасов получава жълт картон за рекция на съдийско отсъждане, а в същата минута и Андраде получава жълт картон за фаул срещу Евандро.

В 44-та минута Тиаго атакува опасно и стреля, топката е избита от Станчев в корнер, а след неговото изпълнение вратарят избива.

Второто полувреме започна с ново извеждане на Али Соу зад защитата в 46-та минута и силен, но неточен негов удар.

В 55-та минута хубав удар на Жеферсон от пряк свободен е избит от вратаря, Евандро пробва добавка, но топката излиза покрай вратата.

В следващата минута далечен удар на Родриго е уловен спокойно от Черниаускас.

В 58-та минута красива многоходова атака на червените, Соу отдясно пробива и връща добре на Пинто, който подава към Евандро пред вратата, но бразилецът от два метра не успява да вкара топката във вратата.

В 60-та минута след атака отдясно на Черно море поредица от грешки в защитата на ЦСКА, топката стига до Родриго, който с премерен удар в долния ляв ъгъл довежда до 0:3 за моряците.

В 62-та минута за предизвикване на противниковите зрители Панайотов получава жълт картон.

В 63-та минута нова атака на варненци и Томаш чисти в корнер.

В 67-та минута Тиаго получава жълт картон за фаул срещу Иса.

В 71-та минута Минчев отнема топката и нахлува отляво и бие слабо, но след неубедителна намеса на Черниаускас топката излиза в корнер.

В 74-та минута чудесен пас на Соломон-Отабор в наказателното поле, топката минава над Соу и е овладяна добре от Уот, който със силен удар я вкарва за 1:3, след което се опитва да я вземе бързо от вратаря и получава жълт картон от съдията.

В 76-та минута Попов получава жълт картон за фаул срещу Соломон-Отабор, веднага след което Ндонгала получава жълт картон за забавяне на времето при смяната си.

В 85-та минута Бикел центрира топката в наказателното поле, Евандро със слаб и неточен удар.

В 87-та минута съдията спестява жълт картон на Минчев за нарушение срещу Бикел.

В 88-та минута Попов спира непозволено атака на Евандро, за което получава втори жълт и респективно червен картон.

В 90-та минута Тиаго с удар от пряк свободен, следва рикошет и корнер, а в същата минута при контраатака супер опасен удар на Кардосо минава малко встрани от вратата на армейците.

В 93-та минута от корнер Соу бие с глава над вратата.

В последната 94-та минута претенции на ЦСКА за дузпа за фаул срещу Соломон-Отабор са подминати от съдията.