• 87мин

• 89мин

Напуснал без смяна

Начало на мача. Гостите ще играят първи с топката.

1 минута. Кирил Десподов пробива по крилото, но Каранга пропуска да открие резултата.

2 минута. Нова атака на ЦСКА. Този път Педро не съумява да порази целта.

6 минута. Арсенио центрира, вратарят на Черно море изпусна топката, но не се намери кой да я вкара във вратата.

9 минута. Удар с глава на Чордабжийски, но без проблеми за вратаря на гостите.

16 минута. Пробив на Манолев, който намира Десподов на точката за изпълнение на дузпи. Емил Михайлов обаче успява да отрази удара.

20 минута. Емил Михайлов отново бави подновяването на играта.

25 минута. Жълт картон за Арсенио след падане в наказателното поле.

27 минута. Никола Попов прави забележка на Емил Михайлов за поредното бавене на играта.

33 минута. Натиск на ЦСКА, но за момента без резултат.

37 минута. Невероятен пропуск на Руи Педро. Десподов стреля от пряк свободен удар. След това Пинто отправи топовен удар, който бе избит от защитник. Топката попадна в Руи Педро, който от малкото наказателно поле не успя да вкара топката във вратата.

39 минута. Жълт картон за Стефан Станчев от състава на Черно море.

43 минута. Удар с глава на Каранга минава покрай вратата

43 минута. Емил Михайлов най-накрая получава жълт картон след поредното бавене на играта.

45 минута. ГООООЛЛЛ!!!! Каранга бележи след хубав пробив на Десподов, който намери голмайстора на точката на дузпата. Каранга финтира Емил Михайлов и вкара с лекота.

45 минута. 1 минута добавено време.

45+1 минута. ГООООЛЛЛЛ!!! Кирил Десподов бележи с глава. Ударът му среща гредата и влиза в мрежата на Михайлов.

Край на първото полувреме.

Начало на второто полувреме. Без промени в състава на ЦСКА. Георги Илиев влиза на мястото на Балджийски.

46 минута. Удар на Десподов е блокиран от защитник.

55 минута. Давид Симао заменя Петрус Бумал, който получи травма след единоборство.

56 минута. Кузма заменя Йосков в състава на гостите.

57 минута. Страхотно спасяване на Китанов, който успя да парира удар на нападател на Черно море, който бе останал очи в очи с него.

61 минута. Червен картон за Траянов от Черно море и жълт за Руи Педро.

63 минута. И Чорбаджийски е декориран в жълто.

66 минута. Кулма заменя Нунеш.

68 минута. Михайлов отразява удар на Кулма.

70 минута. Страхотен пробив на Десподов, който намира Каранга, но ударът на бразилеца е неточен.

73 минута. Силен удар на Десподов и страхотно спасяване на Емил Михайлов.

73 минута. Лопес на мястото Сукуп в състава на Черно море.

75 минута. Втори жълт и съответно червен картон за Божидар Чорбаджийски.

77 минута. Коконов намалява резултата.

78 минута. Удар на Кулма. Топката като по чудо не влиза във вратата.

79 минута. Гълъбов заменя Педро.

79 минута. Жълт картон за Александър Цветков от Черно море.

80 минута. Попадението на гостите е от очевадна засада.

85 минута. И Пламен Николов с жълт картон.

86 минута. Нова възможност за червените, но ударът минава край вратата.

88 минута. ГООООЛЛЛЛ!!!! Каранга бележи втория си гол в мача, след като бе изведен сам срещу Михайлов.

90 минута. Каранга получи травма и няма да може да доиграе мача. ЦСКА ще довърши срещата с 9 състезатели.

90 минута. 3 минути добавено време.