• 70мин

29. Ибрахима Гай (ЦСКА)

• 84мин

24. Костадин Хазуров (ЦСКА)

ЦСКА​ постигна първа победа под ръководството на новия си старши треньор Ферарио Спасов. В двубой, игран на базата в Панчарево, червените победиха гостите от Черноморец (Бургас) с 5:0.

Условията за игра бяха отлични - теренът бе в много добро състояние, а времето слънчево с висока за сезона температура. Зрителите на трибуните бяха около 500 души.

Резултатът бе открит още в 8-ата минута, когато Велизар Димитров се откъсна сам срещу Попов и с лек техничен удар прехвърли вратаря на гостите, като прати топката в мрежата.

Армейците атакуваха масирано, но второто попадение в техния актив падна чак в края на полувремето. В 42-ата минута отново Велизар Димитров бе голмайстор, записвайки втори гол в сметката си. След няколко поредни удара на Гъргоров, Йорданов и Тодоров, избити с вещина от Попов, топката попадна в краката на Димитров и той бе безпощаден.

Ферарио Спасов даде по половин час на всеки от тримата вратари на ЦСКА, за да покажат уменията си. В 28-ата минута Хмарук замени Колев на вратата, а в 62-ата минута Славов влезе в игра и довърши мача.

През воторо полувреме в игра влязоха: Йордан Върбанов (66), Ангел Йошев (77), Радослав Митревски (72), Емил Петков (66), Амиран Муджири (58), Петър Станев (72), Красен Вълков (77), Костадин Хазуров (52), Константин Мирчев (58), Борислав Караматев (72).

В 50-ата минута Велизар Димитров се измъкна по лявото крило, нахлу в наказателното поле и центрира по земя към средата на наказателното поле. Там Христо Янев бе оставен сам и без проблеми засече топката във вратата на гостите.

Резултатът стана 4:0, след като Ибрахима Гай реализира дузпа, отсъдена за спъване на Хазуров. Това се случи в 70-ата минута.

Самият Хазуров резлизира за 5:0 в 84-ата минута. След центриране от свободен удар, Хазуров стреля с глава, но вратарят изби; Йошев стреля на свой ред, но стражът на Черноморец отново спаси. Накрая топката попадна отново в Хазуров, който този път не сгреши.