• 67мин

6. Джузепе Акуаро (ЦСКА)

18. Борис Галчев (ЦСКА)

ЦСКА​ загуби с 1:2 от Черноморец у дома на стадион „Васил Левски”.

Срещата започна по блестящ начин за домакините, които успяха да поведат още в 18-ата секунда на двубоя. Румен Трифонов се оказа най-съобразителен при едно меле в полето на гостите и отблизо вкара за 1:0. ЦСКА можеше да удвои преднината си само две минути по-късно, но младият Тонев нацели гредата от около 3 метра.

Пропускът на младока пък бе наказан от „акулите” още в 7-ата минута. Дос Сантош центрира остро от фаул, а Хайри се извиси над всички и с хубав удар с глава заби топката в мрежата на Караджов за 1:1.

ЦСКА продължи да бъде по-добрият отбор на терена до края на полувремето, но не стигна до чисто голово положение, а за сметка на това получи нов гол във вратата си. Андонов върна една топка към Педриня, който с шут от дъгата препарира Караджов.

Второто полувреме започна с удар на Нуньо, който бе спасен от Караджов. Малко след това пък резервата Апостол Попов, имаше шанс да изравни, но негов изстрел с глава излезе в аут.

В 67-ата минута Акуаро получи пресилен втори жълт картон и бе изгонен от главния съдия.

ЦСКА бе много близо до гола в 76-ата минута, когато капитанът Тодор Янчев стреля почти от центъра на терена, кълбото тупна лошо пред Борел и заблуди вратаря, но срещна напречната греда и излезе в аут.

3 минути по-късно Борис Галчев също си изкара втори жълт картон и бе отстранен от игра, а ЦСКА остана с 9 души и гол пасив.

ЦСКА все пак опита да изравни, но стигна единствено до един слаб удар с глава на Попов.

В крайна сметка обаче резултатът остана непроменен.