• 32мин

18. Александър Стоимирович (Черноморец-Бс)

• 47мин

Край на мача!
91+1'     Опасен удар на Кръстев от близко разстояние, Беконо избива със сетни усилия.
90'     Две минути добавено време.
86'     Невероятен пропуск на току що влезлия Божилов. Нападателят бе оставен само в наказателното поле, но ударът му не попадна в рамките на вратата.
83'     Последна смяна за гостите. Нуньо напуска за сметка на Божилов.
        Продължително нападение за гостите, което обаче не носи опасност пред вратата на ЦСКА.
79'     Нова контраатака за ЦСКА, но Здравко Лазаов е спрян непозволено от Стойчев.
77'     Изстрел на Данчо Тодоров. Чворович се справя и лови.
76'     Играта напуска голмайсторът на ЦСКА Владимир Манчев. На негово място Чипев.
74'     Контраатака за ЦСКА. Лазаров напредва добре по лявото крило и пробва центриране към Янчев. Топката обаче е избита в тъч от Нуньо.
        Опасен изстрел на Стоймирович. Топката минава на сантиметри от напречния стълб.
71'     Жълт картон за Нуньо от състава на гостите заради оспорване на съдийско решение.
        В последните няколко минути играта се води предимно в центъра на терена.
60'     Смяна и в редиците на ЦСКА. Тошев влиза на мястото на Йорданов.
60'     Нова смяна за Черноморец. В игра се появява Джайеоба на мястото на Дуду.
59'     Котев стреля опасно с глава, но топката излиза в аут.
58'     Първа смяна в тима на Черноморец. Излиза Цонков, а на негово място Дяков.
        Опасна атака за гостите. Стоймирович пробива отляво, но след центрирането му, никой не успява да засече топката.
55'     Жълт картон за Тодор Янчев за нарушение срещу Дуду.
53'     Добро центриране на Машадо отляво, но Евгени Йорданов не успява да играе с топката.
51'     Остро центриране на Стойчев в наказателното поле, но Дуду е изпреварен от Иван Иванов.
47'     ГОЛ! Манчев вкарва втория си гол в мача. Нападателят е точен с глава след чудесно центриране на Лазаров отляво.
46'     Златинов влиза на мястото на Зе Руи.
Начало на второто полувреме.
-----------------------------------------------------------
Край на първата част.

Две минути добавено време.
45'     Далечен шут на Цонков, но топката среща тяло на футболист на домакините.
43'     Част от публиката в сектор А на стадиона скача срещу наставника на гостите Димитър Димитров, който реагира бурно на спорно съдийско решение.
        Манчев надскача Чворович, но ударът му с глава е твърде слаб и Нуньо успява да изчисти.
38'     Центриране на Тодоров от дясно, Чворович скача и лови, но след сблъсък със свой съотборник изпуска топката. Никой обаче от тима на домакините не успява да доквара коженото кълбо в мрежата.
        Нуньо центрира опасно от фаул, но никой в наказателното поле не успява да играе с топката.
35'     Зе Руи си навлича освиркванията на феновете на стадиона с нескопосано центриране, което излиза в аут.
32'     ГОЛ! Александър Стоймирович бележи попадение за тима на Черноморец. Нападателят получи топката в малкото наказателно поле, и след като се справи с опеката на бранителите на червените, сам срещу Беконо със силен шут направи 1:1.
30'     Груб фаул на Цонков срещу Лазаров. След центрирането гостите се справят и чистят топката.
29'     Пробив на Зе Руи отляво, но нападателят си повежда силно топката и тя излиза в аут.
25'     Прострелно центриране на Тодоров, топката стига до Лазаров, който търси Ев. Йорданов, но Кръстев чисти в корнер.
24'     Пробив на Зе Руи, но при центрирането никой в червено ня успява да играе с топката.
        След първоначалния натиск на домакините, футболистите на Черноморец успяват да изравнят играта.
23'     Изключително неточен удар на Зе Руи отдясно. Топката излиза в тъч!
        Иван Иванов и Дуду падат в наказателното поле на ЦСКА, като главния арбитър Ристосков отсъжда фаул в нападение.
19'     След центрирането от ъглов удар, Беконо лови топката като в последствие е фаулиран.
        Продължителна атака за гостите, които стигат до корнер.
17'     Дуду овалдява топката в наказателното поле на ЦСКА, но ударът му е твърде слаб и не затруднява Беконо.
15'     Машадо търси Зе Руи по лявото крило, но защитник на гостите чисти в корнер. След центрирането Машадо играе с глава, но не успява да отправи силен удар.
12'     Стоймирович е фаулиран при едно редките нападения на Черноморец. След центрирането Дуду извършва фаул в нападение.
10'     Лазаров стреля от фаула, но топката среща стената.
9'         Фаул срещу Манчев пред наказателното поле на Черноморец. Цонков получава жълт картон.
        Йордан Тодоров пробва центриране отдясно, но топката отново излиза в аут.
        Далечен шут на Манчев, топката изиза в аут.
5'         Лазаров се опитва да изведе Зе Руи, но нападателят е изпреварен от вратаря на гостите.
4'         Фаул в полза на гостите в половината на ЦСКА. След центрирането бранителите в червено се справят.
3'         Центриране на Стоймирович отляво, Машадо скача и избива с глава.
1'         ГОЛ! Владимир Манчев открива резултата още в първата минута на мача! Йорданов пропусна хитро топката, Манчев по коженото кълбо и след като преодоля бранител на гостите успя да се разпише за 1:0.
Повторен дебют с червената фланелка днес прави Владимир Манчев.