67′
  • 68мин

6. Николае Пъун (Шепши)

97. Роланд Варга (Шепши) асистенция - Марио Рондон

В 3-та минута публиката на ЦСКА скандира името на Трифон Иванов, който е роден на днешния ден.

В 5-та минута спестен жълт картон за Бълаша за суплекс на Фаетон?!

В 6-та минута удар на Хайнц от пряк свободен в стената, след което нов шут встрани от вратата на норвежеца.

В 7-та минута след две несвирени засади, удар на вратата на Алими.

В 11-та минута спестен жълт картон за Шафранко за подлагане на Турицов?!

В 16-та минута Фаетон със слаб удар в ръцете на Ницули.

В 17-та минута Щефънеску фаулира Кордоба, след това подава към Шафранко, но Турицов избива в краката му и аут?!

В 20-та минута отличен пас на Вион към Хайнц, който стреля веднага от воле, рикошет и ъглов удар.

В 22-та минута игра с ръка на защитник, съдията не дава фаул?!

В 26-та минута жълт картон за Алими за нарушение срещу Кареасо.

В 27-та минута Хайнц с пас от пряк свободен към Кох, който сваля с глава на Линдсет в отлична позиция, но ударът на последния е в аут.

В 28-та минута остро центриране отляво на Думитреску, Кордоба се разминава, Кох закача и Бусато лови.

В 29-та минута Матей е изведен, съмнение за засада, пробва пас, но Вион и Кох блокират, Пъун с неточен шут след това.

В 31-та минута Хайнц с остър пас, Кареасо не успя да стреля веднага.

В 35-та минута Щефънеску с пас от пряк свободен, Бълаша с глава встрани от вратата на сантиметри.

В 37-та минута жълт картон за Георге за фаул срещу Хайнц.

В 41-та минута Щефънеску излиза сам срещу Бусато, който спасява, Матей на Шафранко, акробатичен удар на нападателя, но много неточно над вратата.

В 45-та минута Фаетон получава от Назон, задържан в наказателното поле от Бълаша и не успява да бие.

В 45+2-та минута Щефънеску с удар в ръцете на Бусато.

В 47-та минута жълт картон за Вион за фаул срещу Щефънеску.

В 48-та минута игра с ръка на Георге пред наказателното поле, съдията не иска да отсъжда в полза на червените?!

В 50-та минута Вион центрира от корнер, Кох с глава, но неточно.

В 54-та минута изстрел на Линдсет над вратата.

В 58-та минута Думитреску фаулира Турицов, няма кой да свири нарушение?!

В 59-та минута продължителна атака на армейците, топката стига до Турицов, шут от границата на пеналта, рикошет и ъглов удар.

В 60-та минута игра с ръка на Чоботариу, съдията за пореден път не дава фаул, след което Щефънеску е изведен, но Вион го спира страхотно?!

В 61-та минута неточен удар от дистанция на зелените в аут.

В 64-та минута Щефънеску с удар от пряк свободен над вратата.

В 68-та минута поредица от грешки в защита, топката стига до Кох, който не играе добре, след това изтърва и Рондон, който нахлува и дава на Варга, шут, но Бусато спасява, след това не успява да хване и Пъун довкарва за 0:1.

В 70-та минута жълт картон за Махмутович за нарушение срещу Георге.

В 80-та минута кошмарна грешка на Бусато, който излиза и губи срещу Рондон, който подава на Варга и след удар отдалеч резултатът става 0:2.

В 82-та минута Шагоян се разминава с удар с глава в пеналтерията.

В 88-та минута Дамашкан стреля от дистанция и разтриса напречната греда - след това корнер.

В 89-та минута от него Нинай с глава удря страничния стълб. В същата минута Жуниор извежда Фаетон сам срещу вратаря, скандално съдията свири нарушение?!

В 90-та минута Ницули и Фаетон се сдърпаха след тази ситуация и получават жълти картони.

В 90+2-та минута Хайнц с подаване от пряк свободен, Естрада с глава в аут на сантиметри.