• 44мин

• 66мин

19. Кирил Десподов (ЦСКА)

7. Кевин Меркадо (ЦСКА)

ЦСКА​ разгроми македонския Шкендия (Тетово) с 8:1 в представянето на отбора за пролетния полусезон пред около 3000 зрители на стадион "Българска армия". Още в петата минута състезател на гостите беше изгонен с директен червен картон за изключително грубо нарушение срещу Каранга. По договорка между двата тима обаче той бе заменен с друг футболист. Гостите откриха резултата в 16-тата минута след отлична атака на Бесарт Ибраими, който се разписа след премерен удар. Равенството бе възстановено в 25-тата минута, когато Рафаел Перес се оказа най-съобразителен при разбъркване. Само 2 минути по-късно Александър Дюлгеров изведе армейците напред в резултата. В 33-тата минута Фернандо Каранга откри головата си сметка с червения екип след асистенция на Густаво Кулма. Голеадата бе продължена от Руи Педро в 37-та минута, а само 60 секунди след това и Рубен Пинто записа името си след голмайсторите. Преди почивката Педро се разписа за втори път с изключително красив изстрел почти от аутлинията.

Втората част стартира с удар в гредата на Александър Дюлгеров, а ЦСКА продължи да контролира събитията на терена. Логично в 67-та минута Кирил Десподов вкара и седми гол във вратата на Шкендия след образцова контраатака. В следващите минути вратарят на гостите на няколко пъти спаси опасни удари на Кевин Кумемба. До края падна и осмо попадение, което бе дело на влезлия на почивката Кевин Меркадо, който също записа дебютен гол с екипа на ЦСКА.