• 88мин

3. Живко Атанасов (Черно море) асистенция - Атанас Илиев

В 3-та минута Юга хвърля от тъч, удар с глава в аут на Линдсет.

В 5-та минута слаб удар на Кареасо е блокиран.

В 10-та минута Мишаел подава отдясно към Иса, Бусато с брилянтна намеса лови пред него.

В 14-та минута супер пресилен жълт картон на Каранга за фаул срещу Панов, това беше поръчкова постъпка на рефера?!

В 15-та минута Линдсет извежда Каранга и той прострелва вратаря, съдията дава засада.

В 16-та минута ВАР разглежда и потвърждава решението.

В 18-та минута Панайотов с пас в наказателното поле, но там Бусато спокойно лови.

В 21-та минута Хайнц спира на гърди и стреля - блокиран. В същата минута Хайнц със супер пас към Линдсет, който остана на милиметри от удар с глава.

В 22-та минута Фаетон отляво пробива, пробва остър пас към Каранга, Дюлгеров хваща.

В 24-та минута Вион пробва изстрел от дистанция в аут.

В 27-та минута Гарсия стреля от пряк свободен в ръцете на Бусато.

В 29-та минута жълт картон за Попов за разкарване на топката.

В 30-та минута Каранга успява да се добере до топката в пеналтерията, но стреля неточно над вратата.

В 35-та минута Линдсет на Хайнц и изстрел, блокиран, претенции за игра с ръка при това на Дробаров бяха подминати с лека ръка?!

В 37-та минута многоходова атака на червените завършва с пас на Кареасо и закъсняло тръгване на Фаетон, Дюлгеров лови.

В 38-та минута Юга пробва удар-пас в ръцете на вратаря.

В 43-та минута Юга хвърля от тъч, Каранга с глава назад, Хайнц се разминава от воле, след това центриране и Дюлгеров лови едновременно топката и главата на Каранга, има и засада.

В 44-та минута Иса изблъсква Каранга, но не получава заслужен жълт картон?!

В 45-та минута жълти картони за сблъсък на Матай и Иса, това можеше да е втори такъв за Иса?!

В 45+1-та минута анемичен удар на моряците е блокиран.

В 48-та минута Турицов блокира шут на Калкан в пеналта.

В 50-та минута пирошоу в Сектор Г.

В 52-та минута след корнер, рикошет в крака на защитник, но Бусато лови.

В 55-та минута Мишаел на Панайотов, той бие в ръцете на Бусато.

В 61-та минута Панайотов от десния фланг на левия към Калкан, той бие супер неточно над вратата.

В 65-та минута Сула с пас към Калкан, топката е избита, Гарсия бие, Бусато избива, но има и засада.

В 70-та минута Вион е фаулиран от Сула пред наказателното поле, съдията пак престъпно мълчи?!

В 71-та минута втори жълт и червен картон за Каранга за фаул срещу Панайотов.

В 73-та минута съдията отива да гледа на ВАР и дава директен червен картон на Каранга.

В 74-та минута жълт картон за Бусато за протести.

В 77-та минута Вион от корнер, Матай с глава неточно встрани от вратата.

В 78-та минута жълт картон за Сула за нарушение срещу Турицов.

В 80-та минута откровен фаул на Атанасов към Асприля, но съдията по навик мълчи?!

В 83-та минута втори жълт и червен картон на Сула за фаул срещу Вион.

В 86-та минута Вион към Линдсет, изстрел встрани от вратата.

В 87-та минута Илиев бие от дистанция, Бусато избива. В същата минута след откровен фаул, несвирен, срещу Юга, Мишаел стреля, но Бусато вади в ъглов удар.

В 88-та минута от него центриране на първа греда, Илиев с глава сваля на втората, където пак с глава Атанасов вкарва за 1:0.

В 89-та минута с капитанската лента за моряците е Димов.

В 90-та минута Шопов бие неточно над вратата.

В 90+2-та минута жълт картон за Илиев за нарушение срещу Турицов.

В 90+3-та минута жълт картон за Дюлгеров за бавене на играта.

В 90+4-та минута Турицов е фаулиран на границата на наказателното поле, съдията отново мълчи.