7. Тони Силва (ЦСКА) асистенция - Емил Гъргоров

• 79мин

87. Карлос Фонсека (Черноморец-Бс)

14. Валентин Илиев (ЦСКА) асистенция - Иван Стоянов

Армейци​, в много здрава битка в Бургас между Черноморец и ЦСКА, червените постигнаха победа с 1:2. Тони Силва изведе ЦСКА напред, но Фонсека изравни. В 90-ата минута Вальо Илиев отбеляза победният гол. След този успех армейците се изкачиха на третото място във временното класиране.

Първата опасност в мача бе пред вратата на ЦСКА, след като Апостол Попов фаулира Бекое в опасна близост до наказателното поле. Райков стреля силно, но Мболи се справи и улови топката. Последва ново спасяване на Мболи в 10-ата минута, когато Райков опита с прехвърлящ удар на отбележи, но алжирският страж изби с една ръка в корнер. Армейците отговориха с центриране на Мартин Петров към Гудио Ди Вани, но там Траянов изби в корнер.  В 19-ата минута след центриране в наказателното поле на Черноморец Живкович се намеси неубедително, но притичалият Гомес предотврати опасността. В 21-ата минута се откри най-чистото положение за гол в мача, то бе в полза на домакините. След пробив по лявото крило топката бе подаден към Ванчо Траянов. Македонецът стреля от движение, но Мболи спаси. Последва удар на Фонсека от непосредствена близост, но пак вратаря спаси. В 22-ата минута Венци Василев бе санкциониран от главния рефер с жълт картон. В 35-ата минута в редиците на Черноморец бе направен принудителна смяна. Пехливанов получи контузия и напусна терена за сметка на Дамчевски. В 43-ата минута Петров центрира от фаул в наказателното поле, където Ди Вани нанесе акробатичен удар, но топката мина над вратата. В последните секунди на първото полувреме Апостол Попов стреля с глава, но встрани от вратата.

Второто полувреме започна добре за ЦСКА. В 53-ата минута Живкович увисна при центриране на Петров, но армейците не се възползваха от грешката. В 58-ата минута Омар Косоко се появи в игра на мястото на Мартин Петров.  В 60-ата минута при контра атака за червените топката попадна в краката на Ди Вани, но той стреля право във вратаря. В 65-ата минута Жереми Фо-Поре получи жълт картон. Секунди след това в ЦСКА бе направена втора смяна, като Тони Силва замени Гуидо Ди Вани. Именно Силва изведе армейците напред. В 72-ата минута Емил Гъргоров с перфектно центриране намери на далечната греда Тони Силва, който надскочи Стоянов и отбеляза с глава. В 75-ата минута Косоко се измъкна от двама бранители на Черноморец, но Живкович излезе и изчисти топката. В 77-ата минута Тони Силва фаулира съперник пред наказателното поле на ЦСКА и получи жълт картон. Райков стреля от прекия свободен удар, но прати кълбото в стената. В 79-ата минута обаче след колективна грешка на червената защита оставеният непокрит Фонсека изравни. В 82-ата минута Иван Стоянов замени Неманя Милисавлевич. Победата за ЦСКА дойде в 90-ата минута, когато след центриране от корнер капитанът Валентин Илиев с глава донесе трите точки за ЦСКА.