• 7мин

9. Адриан Фернандес (Черноморец-Бс)

• 51мин

20. Ектор Гонсалес (Черноморец-Бс)

ЦСКА​ загуби последната си среща от футболното първенство сезон 2009-2010 г. при гостуването си на Черноморец Бургас с 0:2. Адалберт Зафиров бе дал почивка на голяма част от титулярните футболисти и заложи на голяма част от юношите. Дебют за мъжкия тим направиха „червените“ надежди Борислав Николов, Георги Амзин,Ивайло Зафиров и Владимир Бахъров. На резервната скамейка останаха Ангел Ламбрев, Иван Велев и Милен Гоцов.

Домакините отбелязаха по едно попадение в двете полувремена чрез Адриан Фернандес и Хектор Гонзалес. За нашите възможности се откриха пред Спас Делев и Владимир Бахъров, но Стоян Колев прояви отличен рефлекс. През първата част топката спря в мрежата на Черноморец, след удар на Николай Манчев, но страничния съдия вдигна флага за засада.