17. Анисе (ЦСКА)

• 62мин

17. Анисе (ЦСКА) асистенция - Сержиньо

71. Антон Карачанаков (ЦСКА)

ЦСКА​ победи с 3:0 отбора на Ботев (Враца). Два гола на Анисе и един на Карачанаков донесоха убедителната победа за нашите.

Още в началните минути Анисе на два пъти стреля с глава, но и двата му удара бяха неточни. В 10-ата минута Антон Карачанаков центрира по земя, топката попадна в крата на Тошко Янчев, той стреля, но прати топката в десния страничен стълб. ЦСКА бе по-добрият отбор на терена и атакуваше неспирно към вратата на Иванов. В 15-ата минута Иван Бандаловски центрира остро отдясно, Василев опита да пресече подаването, но коварно отклони топката и тя кацна на напречната греда. Минута по-късно Сержиньо стреля силно, но покрай вратата. В 18-ата минута имаше и положение за гостите от Враца, когато Амендола се озова на стрелкова позиция, нанесе удар, но Черни  спаси. В 19-ата минута Сержиньо центрира към Присо, камерунецът стреля с глава, но кълбото премина на сантиметри от гредата. В 25-ата минута Нилсон Антонио нахлу на скорост в наказателното поле на Ботев, там Василев го фаулира и главният рефер отсъди дузпа в полза на ЦСКА. Анисе застана зад топката и не остави никакъв шанс на Иванов, като прати топката в горния десен ъгъл. В 30-ата минута Флориано стреля от воле, но Томаш Черни спаси. Последва и спасяване на Иванов след удар на Бандаловски. В 41-ата минута удар по диагонала на Карачанаков минава близо до вратата.

На полувремето бе направена една смяна в състава на ЦСКА, като Тасио замени Нджонго Присо. В 48-ата минута след центриране отдясно Тасио се размина с топката, а след това Сержиньо прати топката право в ръцете на вратаря на Ботев. В 51-ата минута след пореднот центриране Пламен Крачунов стреля с глава, но Иванов спаси. Секунди след това Антон Карачанаков излезе сам срещу вратаря, стреля, но Иванов спаси, след това топката пак се удари в краката на Карата, но от тялото на Иванов излезе в ъглов удар.  В 56-ата минута бе направен и промяна в Ботев. Якимов бе заменен от Фернандо. В 62-ата минута Сержиньо центрира в наказателното поле на гостите, там Анисе засече топката с глава и направи 2:0 за ЦСКА.  В 64-ата минута бе направен и втора смяна в отбора на Ботев, като Анев се появи в игра на мястото на Амендола.  В 69-ата минута Пакурар и Кабалеро получиха жълти картони след спречкване помежду си. Минута след това румънецът бе заменен от Лукас Саша. В 72-ата минута Флориано напусна, а на негово място влезе Челесте.  В 77-ата минута Тасио стреля мощно, но топката премина в страни от дясната греда. В 81-ата минута Антон Карачанаков с прецизен удар по диагонала разстреля Иванов и направи класическа преднината за армейците.  В 82-ата минута голмайсторът Анисе бе заменен от Станко Йовчев.  В 89-ата минута Крачунов прати топката в мрежата на Иванов, но голът бе отменен след маркирана засада.