• 50мин

11. Стефан Т. Стефанов (ЦДНВ)

• 72мин

8. Михаил Янков (ЦДНВ)

Вчера отборът на ЦДНВ спечели нова победа, налагайки се над Академик с 3:1. Военните започнаха играта с устремни и чести атаки, но ударите отправяни към вратата баха неточни. Академик играеше в нападение с дълги прехвърляния, разчитайки на бързината на крилата си. Дълго време обаче играта се развиваше безрезултатно с известно надмощие на ДНВ. Откриването на резултата стана в 34 минута, когато дясното крило - Бегея пое отбилата се от един от защитниците на ЦДНВ топка и я изпрати с отличен удар в мрежата. Няколок минути след това Бегея бе отново сам с топката срещу Геренки, последният плонжира в краката му, но съдията, необяснимо защо свири...

Академик се ориентира към дефанзивна игра, което бе поглешно. Играта се пренесе в тяхната половина и в 44 минута Панайотов (№9) след солова акция изравни резултата.

През второто полувреме ЦДНВ прояви голяма активност и още в петата минута Стефанов от явна засада постигна втория гол за ЦДНВ. Отборът на студентите отслаби своята съпротива и скоро ЦДНВ стана пълен господар на терена. Неговите състезати започнаха да атакуват много ожесточено и в резултат на това разликата се увеличи на 3:1. До края на състезанието ЦДНВ запази преимуществото си, обаче резултатът не се промени.

Съдийството на Тодор Стоянов през първото полувреме не бе добро. Диагоналната система на ръководене не е подходяща за него, тъй като изисква повече и по-бързо тичане.