• 60мин

Красимир Горанов (ЦСКА „Септ. знаме“)

• 65мин

Никола Христов (ЦСКА „Септ. знаме“)

Не беше мач на котка и мишка. С много амбиция. пазарджиклии заличиха разликата в класите и близо 30 минути в началото бяха онези, които диктуваха темпото и събираха аплодисментите на зрителите. Стефанов и Танков - две силни остриета, не дадоха спокойствие на армейците и само хладнокръвието на Колев, Зафиров, Димитров и острите сблъсъци на Василев предотвратяваха опасностите пред Велинов. В края на полувремето армейците наложиха вече своята воля и на няколко пъти Йончев, Джевизов, Христов пропуснаха да открияг резултата. После Камбуров отби несръчно топката и Йончев се реабилитира за предишните си грешки.

През второто полувреме мачът не загуби своята привлекателност. Пазарджиклни не бяха вдигнали бяло знаме, изравниха с красив гол, но сетне минутите течаха не в тяхна полза. Изцедили силите си, те предоставиха инициативата на армейците и логичният завършек не закъсня - 1:3 Десетте хиляди. зрители ще забравят мача, но едва ли ще забравят състезателя с номер 7. Стефанов. Браво, момко! Технично и на висока скорост, Хладнокръвно, той слаломираше сред червената защита, надиграваше я, поставяше в неудобни положения персоналните си пазачи и направи мач за приказ...