• 53мин

Реян Даскалов (ЦСКА II)

• 72мин

Иван Стоянов (Ботев Пд)

Наско Милев откри резултата в 9-ата минута. Нападателят бе изведен сам срещу вратаря и стреля в долния ляв ъгъл на вратата на ЦСКА. Две минути по-късно Павел Головодов изравни резултата със силен удар в горния десен ъгъл на вратата на Мартин Димитров. В 15-ата минута при атака на ЦСКА страничният съдия вдигна флага за засада, но главният остави играта да продължи, след което Головодов изпрати топката в страничния стълб. „Червените” осъществиха пълен обрат в 25-ата минута. Румен Руменов бе изведен зад защитата на „жълто-черните“ и реализира. Ботев изравни за 2:2 в 53-ата минута. След центриране на Даниел Кутев защитник на ЦСКА засече топката в собствената си врата. В 62-ата минута Иван Стоянов пропусна сам срещу вратаря, като стреля покрай целта. Вторият обрат в мача дойде в 72-ата минута, когато Иван Стоянов отбеляза с глава след центриране на Цветомир Панов. Пет минути преди края Иван Стоянов получи дълъг извеждащ пас от Лъчо Балтанов и очи в очи с вратаря реализира втория си гол в мача за крайното 4:2.