• 34мин

9. Фернандо Каранга (ЦСКА) асистенция - Кристиян Малинов

• 90+2мин

8. Едвин Джеси (ЦСКА) асистенция - Фернандо Каранга

ЦСКА​ победи Дунав с 2:0 в мач от 23-ият кръг на Първа лига. Мачът се игра на заснежения градски стадион в Русе.

Армейците започнаха активно, но до 10-тата минута Дунав изравни играта. В 34-та минута, Малинов получи удобна томпка в наказателното поле и стреля силно, топката се отклони във Фернандо Каранга, който отбеляза своя 20-и гол в Първа лига през сезона. При попадението останаха съмнения за игра с ръка, но съдията зачете гола. Три минути по-късно футболист на Дунав изблъска при центриране капитана на армейците Чорбаджийски, като от своя страна го удари. Последва спречкване между футболистите на двата отбора, а съдията не посмя да накаже провинилите играчи с повече от жълти картони.

През второто полувреме играта отново бе равностойна, без особени опасности и в двете врати. Във втората минута на добавеното време Каранга навлезе в половината на Дунав, преодоля пазещият го защитник и центрира над вратаря, влезлият като резерва Едвин Джеси пое топката близо до вратата и вкара дебютното си попадение с червения екип.