• 62мин

5. Стив Еванс (ДНС)

• 66мин

16. Кристиан Тибони (ЦСКА)

ЦСКА​ успя да влезе в групите на Лига Европа, след като завърши 2:2 като гост на ТНС.

Червените поведоха в резултата в 13-ата минута, след като италианецът Джузепе Акуаро засече от воле центриране от корнер. Само 2 минути по-късно грешка на вратаря Караджов даде възможност на Уилямс да изравни резултата от няколко метра. До края на полувремето ЦСКА не предложи нищо интересно на феновете си и единственото запомнящи се бяха пропуските на Димитър Илиев.

В 62-рата минута отборът на ТНС наказа бездушната игра на армейците и капитанът Евънс успя да реализира, след като се пласира най-добре в наказателното поле и засече с глава за 2:1. Малко след това героят за уелсците Матю Уилямс получи втори жълт картон и остави съотборниците си да доиграят мача с човек по-малко. Отборът на Сашо Борисов се възползва от численото си преимущество и в 80-ата минута италианският стрелец Кристиян Тибони успя да вкара красив гол след мощен удар от двадесетина метра и по този начин донесе равенството на армейците.