• 84мин

13. Мавис Чибота (Лудогорец) асистенция - Кирил Десподов

• 90+2мин

10. Георги Йомов (ЦСКА)

В 3-та минута Каули центрира в наказателното поле, Матай изпреварва Сотириу и вади в корнер.

В 6-та минута Чатакович с прекрасен пас в пеналта след подаване на Вилдшут, Кайседо играе трудно с топката и не успява да я носочи.

В 8-та минута Вилдшут нахлува отляво, ударът му е блокиран. Нов шут на холандеца е пресечен от защитник - ъглов удар.

В 10-та минута Сисиньо със слаб и неточен удар в аут.

В 13-та минута даден е корнер за зелените след явен фаул на Десподов срещу Турицов.

В 14-та минута от него Десподов центрира в наказателното поле, където Пластун с глава вкарва топката във вратата, но явно се видя как Пластун хвана Кайседо при скока. Съдията гледа ситуацията след съвет на ВАР и голът е отменен.

В 17-та минута жълт картон за Сантана за протести и жълт картон за Кайседо.

В 20-та минута Варела стреля от границата на пелантерията - рикошет и корнер.

В 21-та минута опит за пас на Чатакович се превръща в удар в ръцете на Кахлина.

В 22-та минута Десподов центрира от корнер, Вердон с глава връща пред вратата и Сотириу с глава бие над напречната греда.

В 25-та минута центриране в наказателното поле Бусато избива, Недялков пробва да бие, но е блокиран.

В 27-та минута красива хореография в Сектор Г.

В 29-та минута пас по конец на Десподов в наказателното поле и Сантана с глава след включване от дълбочина открива резултата - 1:0. Спестен втори жълт и съответно червен картон за голмайстора за жест в лицето на Жеферсон.

В 40-та минута Вилдшут нахлува отляво и подава, но доста лошо към Баи.

В 41-та минута след груба грешка при подаване на Жеферсон, Янков отнема и дава на Десподов, който му връща и от воле Янков покачва на 2:0.

В 43-та минута ново центриране на Вилдшут в пеналта и пак няма нападател там.

В 45-та минута Варела и Баи с двойно подаване, но Варела не овладява добре и е блокиран.

В 45+2-та минута изстрел на Варела излиза в аут.

В 45+3-та минута Десподов е изведен от Кахлина, след намеса на защитник, Бусато лови.

В 47-та минута центриране от пряк свободен на Десподов, Бусато лошо избива, Нядялков бие силно, но Жеферсон от голлинията избива.

В 49-та минута Кайседо е свален непозволено от двама пред наказателното поле, но съдията замълчава. В същата минута Бусато с безумно излизане и опит за изчистване на топката, която се удря в гърба на Десподов и стига до останалия сам Соириу - 3:0.

В 52-та минута жълт картон за Недялков за фаул срещу Баи.

В 53-та минута Варела с пас от пряк свободен, Матай с глава бие в аут.

В 55-та минута Кайседо е изведен в наказателното поле, преодолява двама и след това е изпреварен от Недялков.

В 63-та минута Варела с финтове и шут, но топката се удря в Живков.

В 66-та минута балонен удар на Жеферсон над вратата.

В 67-та минута жълт картон за Гълъбов за фаул срещу Янков.

В 82-та минута спестен втори жълт и съответно червен картон за Недялков за фаул срещу Баи. В същата минута центриране на Йомов в пеналта, където Матай е притиснат от двама и не успява да играе с топката.

В 84-та минута Десподов се бори с Матай, преодолява го до аутлинията и пред Бусато, който не успява да се намеси, връща назад на Чибота за изстрел на празна врата за 4:0.

В 86-та минута Текпетей със силен удар в аут.

В 88-та минута жълт картон за Чибота за фаул срещу Йомов и жълт картон за Йомов за избутване срещу Чибота.

В 89-та минута жълт картон за Икоко за фаул срещу Баи.

В 90+2-та минута втори жълт и червен картон за Йомов за фаул срещу Гонсалвеш.