13. Величко Величков (Любимец)

• 40мин

10. Марсиньо (ЦСКА)

9. Християн Кировски (ЦСКА)

Армейците​ постигнаха класическа победа с 3:0 при гостуването си на отбора на Любимец. Гостите решиха всичко в двубоя още през първата част, когато поведоха след голове на Ивайло Чочев и Марсиньо, а Величков получи директен червен картон. Крайният резултат оформи Християн Кировски в 65-ата минута.

Домакините започнаха по-активно двубоя и още в 4-ата минута имаха възможност да поведат. Будинов преодоля трима бранители в червено и стреля с левия крак, но твърде слабо и неточно. Последва нов шанс, като този път Томас Черни спаси с вещина удар на Атанасов по диагонала. ЦСКА отвърна с хубав удар на Емил Гъргоров от дистанция, но Рашков спаси. В 22-ата минута удар на Чочев с глава бе спасен от вратаря. В 23-ата минута обаче след центриране на Милисавлевич отляво Сидибе отклони с глава, а връхлитащият Чочев прати топката във вратата. В 28-ата минута Мамади Сидибе получи травма и няколко минути по-късно бе заменен принудително от Християн Кировски. В 33-ата минута добра атака на ЦСКА бе завършена от Марсиньо с удар, който отиде право в ръцете на стража на домакините. В 36-ата минута Емил Гъргоров опита да изненада Рашков с удар от далеч, но топката премина покрай лявата греда. Минута по-късно Бадема изведе Кировски на добра позиция, нападателят напредна и стреля от малък ъгъл, но бе много неточен. В 39-ата минута Кировски бе фаулиран на границата на наказателното поле от последния в защитата на Любимец Величков. Последва директен червен картон за защитника и пряк свободен удар за ЦСКА. Марсиньо застана зад топката с майсторско изпълнение направи 2:0 за армейците.

Втората част започна с доминация на ЦСКА, като Гъргоров пробва рефлексите на Рашков в 48-ата минута с тежък удар от дистанция. След това Чочев комбинира с Кировски, таранът опита удар със завъртане, но бранител блокира шута. В 53-ата минута удар на Неманя Милисавлевич мина встрани от вратата. В 64-ата минута Антон Карачанаков замени Жереми Фо-Поре. Минута след като се появи на терена Карата опита удар към вратата на Любимец, но там на точното място бе Кировски, който с глава прати кълбото зад вратаря. В 68-ата минута Марсиньо центрира меко в наказателното поле към Кировски, той обаче стреля неточно с глава. В 73-ата минута Кировски получи жълт картон за симулация, след като падна в наказателното поле на съперника. В 74-ата минута Емил Гъргоров  отстъпи мястото си на Ревсон. В 78-ата минута Ивайло Чочев можеше да направи още по-изразителна победата на ЦСКА, но не съумя да вкара отблизо.