• 62мин

22. Мишел Платини (ЦСКА)

• 86мин

13. Стефан Харлов (Монтана)

ЦСКА​ се наложи като гост над Монтана с 2:1. Попаденията за нашите бяха дело на Маркиньос в 6-ата минута и Мишел Платини в 61-ата минута. Домакините стигнаха до гол в 86-ата минута след попадение на Харлов.

Нашите поведоха в резултата още в 6-ата минута, след като Платини изведе Маркиньос и той откри резултата. До края на това полувреме отлични възможности се откриха пред Иван Стоянов, Данчо Тодоров и Мишел Платини, но те пропуснаха.

Веднага след подновяването на играта Бето от домакините можеше да изравни, но Караджов се намеси авторитетно.

ЦСКА стигна до втори гол в мача в 61-ата минута, когато Тодоров центрира от корнер в наказателното поле на Монтана и Мишел Платини с глава направи 2:0. Монтана стигна до почетен гол в мача в 87-ата минута, когато Стефан Харлов от пряк свободен удар намали.

Дебют за армейците направи Николай Манчев.