• 51мин

19. Апостол Попов (ЦСКА)

• 89мин

22. Мартин Камбуров (ЦСКА) асистенция - Анисе

ЦСКА​ победи Монтана с 3:1 в мач от 26-ия кръг на „А“ група. Минути преди началото на двубоя настъпиха промени в предварително обявените титулярни състави. Сечков замени Ковачев, а Венцислав Василев отстъпи мястото си на Ивайло Чочев. Това доведе до вътрешни рокади в редиците на ЦСКА, като на левия фланг на защитата застана Лукас Саша, а Чочев заигра в средата на терена.

Гостите започнаха срещата с по-голямо самочувствие и първи стигнаха до точен удар. В 12-ата минута Марсиньо се пребори с двама бранители на домакините и стреля от дъгата, но право в ръцете на Цветковски. В 15-ата минута след продължителна атака за армейците, топката бе центрирана в наказателното поле, където след рикошет попадна в краката на Спас Делев. Нападателят не се поколеба и прати топката във вратата. Две минути след това Марсиньо подаде хубаво към Мишел Платини зад отбраната на Монтана. Бразилецът стреля, но стражът на домакините спаси. Последва нов удар на Марсиньо, който бе много неточен. В 21-ата минута след съприкосновение в наказателното поле на ЦСКА между Шоколаров и Анисе, домакините поискаха дузпа, но такава не бе отсъдена. В 25-ата минута Мишел Платини изведе Делев зад защитата на Монтана, той овладя топката и с прехвърлящ удар не остави шанс за Цветковски. Последва груб фаул на Мичев срещу Иван Бандаловски, за който играчът в синьо получи официално предупреждение от рефера. В 29-ата минута Сержиньо стреля от воле, но прати топката високо над вратата. С тази ситуация се изчерпаха по-интересните действия за първото полувреме.

Втората част не започна добре за червените. В 51-ата минута след центриране от фаул в наказателното поле на ЦСКА Апостол Попов в опита си да изчисти топката я прати в собствената си врата и пасивът на домакините бе намален. В 59-ата минута Шоколаров бе заменен от Тиаго Мирасема.В 67-ата минута Личков центрира в наказателното поле на ЦСКА, където Иванов стреля неточно с глава. Малко преди това Брахими замени Младенов. В 70-ата минута бе направен и първа смяна в състава на ЦСКА. Мартин Камбуров се появи в игра на мястото на Мишел Платини. В рамките на две минути домакините за малко да стигнат до изравняване. В 73-ата минута след удар на Иванов топката рикошира в крак на бранител и разтресе напречната греда на вратата, а минута по-късно Мирасема пусна топката покрай Черни, но за щастие кълбото премина на сантиметри от лявата греда. В 78-ата минута Венци Василев замени Марсиньо и зае мястото на ляв бек, а Лукас Саша застана в халфовата линия. Малко след това Василев наруши правилата срещу Брахими и получи жълт картон. В 89-ата минута Мартин Камбуров остана очи в очи с вратаря Цветковски и направи резултата 1:3.