• 22
    Иван Дилокович

• 37мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА)

ЦСКА​ завърши наравно 0:0 с тима на УТА Арад в последния трети мач от груповата фаза на турнира „Аркадия Къп”, който се провежда в Анталия, където армейците са на подготовка. В груб мач изпълнен с картони, двата състава не успяха да си отбележат голове.

Това е вторият подред нулев хикс на ЦСКА. В групата червените имат 5 точки от една победа и две равенства и голова разлика - 2:0 в тяхна полза. След изиграване и на последния мач между Хонвед и Спартак Търнава, ще стане ясно на 12 февруари (понеделник) ЦСКА с кого и за кое място ще играе финали.

В днешния изключително груб мач дебют направиха за 20 минути Съндей Абаше и Евгени Йорданов, който си припомни, какво е да носиш червената фланелка.

В единственото по сериозно положение в мача, Велизар Димитров бе повален за дузпа в 40-ата минута, но самият той изпусна да реализира, след като прати топкат в ръцете на вратаря.