• 15
    Анатоли Тодоров
    55′

8. Петрус Бумал (ЦСКА II)

ЦСКА II​ победи Оборище (Панагюрище) с 1:0 в мач от шестия кръг на Втора професионална лига.

Първото полувреме премина изцяло под диктовката на „армейците“, но реално липсваха голови положения пред двете врати.

Възпитаниците на Стамен Белчев стартираха второто полувреме с натиск, като само добрите намеси на стража на гостите предотвратиха гол за ЦСКА.

В 60-ата минута Георги Костов центрира към Милчо Ангелов, който стреля опасно с глава, но топката профуча край гредата.

В 75-ата Милчо Ангелов се завъртя между няколко защитници пред наказателното поле и стреля много опасно с левия крак, но вратарят на Оборище спаси.

В 87-ата минута дойде и най-красивият момент в мача, когато Петрус Бумал реализира страхотен гол с удар извън наказателното поле.

Така момчетата на Стамен Белчев имат актив от 13 точки след 6 изиграни кръга.