26. Килиан Шеридан (ЦСКА)

Напуснал без смяна

6. Петър Кюмюрджиев (Академик 1947)

7. Спас Делев (ЦСКА)

ЦСКА​ надви Академик с 3:1 и завърши с победа първенството в А ФГ. Головете за нашите вкараха Косотв, Шеридън и Делев.

В 17:30 ч. Министертсвото на отбраната поздрави отбора на ЦСКА с изпълнение на Представителния гвардейски оркестър. Броени минути преди началото на срещата капитанът на армейците Тодор Янчев връчи Купата на България на президента на клуба г-н Димитър Борисов.

Армейците бяха по-дейния отбор на терена и владееха инициативата. В началните минути Спас Делев на няколко пъти застраши вратата на гостите.  В 26-та минута Спас Делев изпълни силно пряк свободен удар. Стойчев с мъка изби, а Станислав Костов не съумя от близо да отбележи. В 38-та минута след добро изпълнение Станислав Костов вкара своя първи гол с екипа на ЦСКА и даде преднина на своя тим. Гостите изравниха чрез една контрататака подхваната от Сакалиев, който прецизно пусна към Василев. За нападеателя не бе трудно да вкара от близка дистанция за 1:1. Малко след това Акуаро бе заменен от Тодор Янчев.

В началото на второто полувреме се откри страхотен шанс пред Делев да отбележи. Мбемба сгреши в защита и топката попадна в краката на Делев, който стреля от въздуха, но право в тялото на Стойчев. В 50-та минута Станислав Костов излезе сам срещу вратаря, но не успя да го преодолее и стреля в него. В 56-та минута играта напусна Маркиньос, на негово място се появи Килиън Шеридън. Точно ирландецът даде преднина за ЦСКА с красив гол от границата на нказатленото поле в 71-та минута. Томи Костадинов също се появи в игра и малко след това стреля много опасно към вратат на Стойчев, за съжаление удара му мина близо до десния страничен стълб. В края на мача Спас Делев също се разписа за крайното 3:1.