• 48мин

28. Антон Вергилов (Берое)

• 77мин

27. Куидо Ланзаат (ЦСКА)

Начало - Около 2000 зрители има по трибуните на стадион Българска армия в този облачен следобед. ЦСКА тръгва от центъра и ще напада надясно от главната трибуна през първото полувреме

2' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 10.Георги Илиев - фаул за ЦСКА отляво, на границите на накзателното поле. Зад топката застава Петре, румънецът намира с късо подаване Герги Илиев в наказателното поле, който от няколко метра открива резултата за 1:0

5' - невероятен пропуск за ЦСКА. Петре е изведен сам срещу вратаря на Берое, прави опит за прехвърляне, но от голлинията защитник чисти в корнер

9' - гостите от Берое успокояват играта, задържат повече време топката, но все още трудно преминават центъра на терена

15' - два опита на Петре за високи центрирания в наказателното поле не успяват да затруднят особено защитата на гостите

16' - уникален пропуск на Маркиньос. Чиликов сваля с глава към Петре надясно. Той се засуетява и топката му е отнета, но притичалият Георги Илиев овладява и извежда Маркиньос сам срещу вратаря Беконо, който спасява сигурен втори гол, чистейки кълбото напред

21' - ЦСКА продължава с по-активната си игра, особено отдясно където Флорентин Петре непрекъснато тормози защитата на старозагорци

25' - невероятен пропуск на Георги Чиликов, който е изведен сам срещу Беконо, но среля покрай лявата греда в аут

29' - първа по-сериозна опасност за Берое. Слави Жеков пробва изненадващ, техничен удар в очертанията на вратата на ЦСКА, но Петров лови

31' - първи ЖК в мача. Получава го 27.Куидо Ланзаат от отбора на ЦСКА за нарушение в центъра на терена

36' - играта се води предимно в центъра на терена

38' - невероятен пропуск за Берое. 10.Даниел Митев е изведен сам срещу Ивайло Петров, финтира го и стреля технично по посока на опразнената врата. Там обаче по невероятен начин Ландзаат успява да изчисти с глава от самата голлиния и праща топката в корнер

39' - Зе Руи е изведен добре отляво, но стреля право в ръцете на Беконо

42' - ЖК на 28.Антон Вергилов за грубо нарушение

42' - нов непростим пропуск на Чиликов. Машадо центрира около точката на дузпата, където централният нападател на ЦСКА овладява на гърди и стрля в аут, поктай опразнената от Беконо врата

45' - една минута добавено време

45'+1' - центрирне в наказателното поле на гостите. Там Чиликов се извисява над всички, но праща топката право в ръцете на Беконо

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна на полувремето в отбора на Берое. Излиза 18.Владимир Пекин, влиза 25.Дончо Атанасов

46' - удар от движение на Георги Илиев, но топката минава покрай дясната греда на Беконо

48' ЧК на 28.Антон Вергилов - втори ЖК за грубо нарушение срещу Зе Руе и Вергилов поема пътя към съблекалните

54' - слаб опит на Петре за удар с глава завършва с неуспех

59' - опит отляво на Зе Руи да намери Чиликов около точката на дузпата, но защитник на гостите пресича подаването

64' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 28.Маркиньос, влиза 23.Абдер Кабус

66'- темпото на игра спада значително, въпреки че инициативата продължава да държи отбора на ЦСКА

68' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 18.Флорентин Петре, влиза 11.Кевин Амунике

73' - фаул отляво на границите на наказателното поле за ЦСКА. Зад топката застава Абдер Кабус, който стрле технично, но Беконо избива

75' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 6.Кирил Котев, влиза 99. Неи

77' ЧК на 27.Куидо Ланзаат - втори ЖК за Ландзаат, който избива топката на Герасим Заков, но съдията го вади незаслужено от играта

78' - втора смяна в отбора на Берое. Излиза 10.Даниел Митев, влиза 27.Атанас Апостолов

82' - Ней е изведен фронтално на Беконо, но бразилецът се засуетява и топката му е отнета

85' - фаул за Берое на около тридесет метра фронтално на Ивайло Петров. Слабо изпълнение, ударът среща стената

90' - три минути добавено време