8. Греъм Кери (ЦСКА) асистенция - Енрике

В 1-та минута удар на Кери минава на сантиметри в аут.

Във 2-та минута слаб удар на Стоянов в ръцете на Бусато.

В 3-та минута нов неточен удар на Октавио в аут.

В 8-та минута центриране на Кери от пряк свободен, опит на Ахмедов да вкара, Октавио чисти в корнер.

В 9-та минута спестен жълт картон на Октавио за фаул в гръб на Белтраме, даден е авантаж.

В 10-та минута изстрел на Фонкеу от границата на наказателното поле в аут.

В 12-та минута центриране на Турицов, защитник чисти в ъглов удар, а от него Антов играе с глава слабо в аут.

В 14-та минута балонен удар ма Октавио над вратата.

В 19-та минута жълт картон за Октавио за фаул срещу Мазику.

В 21-та минута необясним жълт картон за Анита за уж фаул срещу Октавио, въперки че игра с топката много преди бразилеца.

В 23-та минута жълт картон за Ангелов за спиране с ръце на Белтраме.

В 26-та минута неточен удар на Октавио встрани от вратата.

В 28-та минута Макута с опит за удар, Фонкеу е в засада и пробва да играе с нея.

В 31-та минута центриране от корнер на Кери, Антов пак с глава високо. В същата минута жълт картон за Мезаг за фаул срещу Белтраме.

В 32-та минута чудесна комбинация Мазику - Белтраме - Кери - удар, рикошет и корнер.

В 33-та минута след ъгловия разбъркване, продължителна атака на червените завършила с диагонален удар на Малинов малко в аут.

В 34-та минута нова атака, но лош пас на Ахмедов към Кери, защитник е по-бърз.

В 35-та минута пас на Евандро към Малинов, последният не успява да намери съотборник.

В 37-та минута атака на беройци извежда Стоянов отляво и той вкарва, но е в очевидна засада, гол няма.

В 43-та минута опасен пас на Стоянов отляво, Гълъбов изчиства в ъглов удар.

В 45-та минута бърза контра на червените след отнета топка, Малинов е изведен в наказателното поле, където е препънат от Мезаг, само съдията не вижда дузпа. В същата минута жълт картон за Фуртадо за фаул срещу Мазику.

В 48-та минута на второто полувреме от центриране от пряк свободен на Конте става разбъркване и Мезиг стреля покрай гредата.

В 51-та минута опасна атака на беройци - Конте пробва да изведе Стоянов, Гълъбов и Мазику се намесват и чистят. В същата минута жълт картон за Стоянов за фаул срещу Мазику.

В 55-та минута остра контра на заралии, Фонкеу подава на Конте, който стреля и от крак на бранител - корнер.

В 58-та минута изключително груб фаул на Туба срещу Евандро, странно защо няма жълт картон.

В 59-та минута великолепен снаряд от пряк свободен удар на Кери фалцово встрани от стената горния ляв ъгъл за 1:0.

В 63-та минута лек пас от пряк свободен на беройци и опит за удар на зелените в аут.

В 64-та минута Ахмедов връща на Малинов, който бие бомбено, но Перниш избива в корнер.

В 68-та минута пас от корнер на Кери, Ахмедов стреля с глава плътно, но в аут.

В 70-та минута шут над вратата на Макута.

В 72-та минута брилянтна комбинация на червенобелите - Енрике пропуска за Мазику, той центрира, Малинов продължава с глава, Соу овладява и връща на Енрике, който се преборва и с глава дава на Кери, който с удар от воле в левия ъгъл вкарва за 2:0.

В 74-та минута Турицов не успява да подаде добре на Соу след пробив.

В 76-та минута след корнер Туба с глава бие, Антов на точното място избива напред, пас на беройци и лоша намеса на Мазику, Бусато се намесва.

В 79-та минута страхотен бърз пробив отляво на Енрике и пас към Белтраме, силен, но неточен удар. В същата минута атака на беройци и пас, Конте със заслон спира Турицов, за да пробие Стоянов и да подаде към вратата и Анита да вкара топката в собствената си врата, но е остъдено чисто нарушение на Конте.

В 81-та минута неточен удар над вратата на Фал.

В 82-та минута жълт картон за Димитър Димитров - Херо за протести.

В 84-та минута Кери пробива отляво и дава силен пас напред, при по-точен такъв Соу оставаше сам срещу Перниш.

В 85-та минута Фуртадо вдига на Камбуров, слаб удар и Бусато лови.

В 86-та минута блокиран удар на Соу.

В 87-та минута втора недадена дузпа за червените след като Туба настъпва Кери в наказателното поле, пак мълчание от съдията.

В 90-та минута нова точна намеса на Антов с глава пред Камбуров, Туба центрира, Фал неточно с глава в аут.

В 93-та минута Антов с красиво включване, Турицов с пробив, но и лош пас към Соу.