• 64мин

30. Йордан Тодоров (ЦСКА)

• 83мин

15. Иван К. Иванов (ЦСКА)

Футболистите на ЦСКА се наложиха с 3:0 срещу Берое в мач от втория кръг на А ПФГ. Попаденията за армейците бяха дело на Коста Янев в 17-ата минута, Йордан Тодоров в 63-ата минута и Иван Иванов седем минути преди края. Двубоят се игра в Сливен, тъй като ЦСКА изтърпяваше наказание с лишаване от домакинство. Футболистите на Любослав Пенев демонстрираха отлична игра и това бе най-малкото, което Берое можеше да получи. Срещана бе наблюдавана от представители на Динамо (Москва), които напусна стадион „Хаджи Димитър“ малко преди края на мача.

През първата част на срещата футболистите на ЦСКА наложиха надмощие, но стигнаха само до един гол. Негов автор бе Коста Янев в 17-ата минута. Преди това Данчо Тодоров с хубав удар прати топката в напречната греда. До края на полувремето още веднъж гредата спаси Берое. Иван Стоянов с глава прати топката в страничната греда.

След почивката се изисипа пороен дъжд, който датрудни и двата отбора. Все пак армейците не оставиха съмнение в своето превъзходство и стигнаха до нови два гола. Първо Йордан Тодоров спря на гърди една топка в наказателното поле и веднага я прати в мрежата на Пейчев. Третото и последно попадение в срещата падна в 83-ата минута. Иван Иванов скочи най-високо след корнер и оформи крайното 3:0.