• 40мин

32. Джеорджиан Паун (ЦСКА) асистенция - Жуниор Мораеш

• 84мин

10. Жуниор Мораеш (ЦСКА) асистенция - Тодор Янчев

90+1′ Петров получава жълт картон.

90′ Присо е заменен от Кристиян Петров.

86′ Костов заменя Мораеш.

85′ Владинов заменя Ангелов.

84′ ГОООООООООООООООЛ! Жуниор Мораеш прави 2:0 след прекрасно подаване на Тодор Чнев, който го изведе самс рещу вратаря.

81′ Чалъков заменя Ангелов.

78′ Греда за ЦСКА! Мораеш бе намерен зад противниковата защита и с елегантен прехвърлящ удар матира вратаря, но топката кацна на напречната греда.

74′ Нов пропуск за ЦСКА! Коста Янев с глава свали за Присо, който стреля право в тялото на Цветкоски от непосредствена близост.

72′ Смяна в ЦСКА. Паун е заменен от Томас.

70′ Жълт картон за Галчев.

70′ Жълт картон за Илиев.

69′ Невероятен шанс за ЦСКА! Галчев напредна отдясно и центрира към Мораеш, бразилецът се хвърли във въздуха, игра с топката, но не успя да я прати във вратата.

68′ Добра атака за ЦСКА, но Присо сбърка с подаването към Паун.

53′ Опасност пред Мболи, след като Коконов бе намерен с пас от дълбочина и стреля, но стражът на армейците спаси.

50′ Добро центриране от дясно на Бандаловски към Присо, камерунецът стреля неточно с глава.

46′ Начало на втората част.

46′ В състава на гостите е направена една промяна на почивката. Маринов е заменен от Христов.

45′ Край на първото полувреме.

44′ Една минута добавено време.

40′ ГООООООООООООООЛ!Жуниор Мораеш направи страхотен пробив и с прецизен пас подаде към оставения непокрит Паун. За румънеца не остана друго освен да прати топката в опразнената врата.

37′ Много силен удар на Галчев от пряк свободен удар, топката профуча покрай вратата.

36′ Жълт картон за Найденов.

30′ Пореден пропуск за ЦСКА! Янчев не се възползва от доброто подаване на Присо и не улучи вратат от изгодна позиция.

26′ Жълт картон и за Ангелов.

25′ Слаб удар на Паун, Цветковски лови без проблеми.

24′ Грънчов стреля, но топката минава от външната страна на мрежата.

23′ Жълт картон за Маринов след нарушемие срещу Присо.

18′ Страхотен пропуска на Янчев! След добра контра атака за ЦСКА топката премина през Присо, който потърси с центриране Мораеш. Цветковски не се намеси добре и изпусна топката, кълбото попадна в бразилеца, който с пусна към непокрития Янчев. Ударът на капитана премина над вратата.

12′ Мощен удар на Присо минава над горната греда на вратата.

8′ Много силен и неточен удар на Найденов.

7′ Жълт картон за Дечев.

6′ Шанс за ЦСКА! След центриране от ъглов удар топката се озова в КРачунов, който стреля отблизо но играч в зелено избива в нов ъглов удар.

5′ Центриране ан Галчев от дясно, след което последва разбъркване в наказателното поле на съперника, но в крайна сметка бранител на Ботев чисти.

1′ Галчев стреля от пряк свободен удар, топката излиза в аут.