5. Федерико Варела (ЦСКА) асистенция - Радослав Живков

• 71мин

5. Федерико Варела (ЦСКА) асистенция - Асен Дончев

Токов удар на Армията забавя малко мача.

В 5-та минута Вилдшут получава по лявото крило и центрира в пеналта, Виера в опит да изчисти си забива автогол - 1:0.

В 6-та минута Варела с пас от пряк свободен, Матай се извисява и стреля с глава в напречната греда.

В 13-та минута Виера получава жълт картон за фаул срещу Ахмедов.

В 19-та минута Матай блокира удар на Бабунски.

В 20-та минута Чатакович с балонен удар отдалеч.

В 23-та минута груба грешка на Бусато и Матай, Бауренски овладява и подава, Бабунски се разминава с удар с глава.

В 29-та минута Вилдшут прави прекрасен пробив по лявото крило и извежда Ахмедов, който пробва триково да вкара сам срещу Костов, но вратарят го спира.

В 32-та минута центриране на Баи към Живков, от трудна позиция той пробва с глава, Миланов избива.

В 33-та минута слаб удар на Тодоров, Бусато лови.

В 34-та минута двойно между Вилдшут и Чатакович, неточен удар на холандеца.

В 35-та минута жълт картон за Николов за фаул срещу Баи.

В 37-та минута Варела подава на Живков в пеналтерията, той му връща жеста и го оставя сам срещу вратаря, финт на аржентинеца и след удар в далечния ъгъл удвоява резултата - 2:0.

В 45-та минута страхотна атака на червените, Вилдшут подава отляво на Баи, той извежда Живков, който пък дава на Варела, финт и нов точен удар на гаучото за 3:0.

На полувремето бе представен съставът на ЦСКА за сезон 2021/22.

В 56-та минута Баи извежда Гълъбов отдясно, пас към Живков и опит за триково вкарване, вратарят спасява.

В 58-та минута Бабунски е надигран от Матай в наказателното поле.

В 66-та минута Кери центрира от пряк свободен, Антов акробатично, но трудно стига до топката и следва слаб удар.

В 67-та минута Варела се забавлява в пеналта и преодолява двама, след това центрира неточно. Следва нов пас, но Бауренски чисти в ъглов удар.

В 69-та минута пас на Петров се превръща в удар в аут.

В 71-та минута Дончев е изведен на десния фланг от Йомов и центрира в наказателното поле, Варела с глава удря топката в земята и оттам в левия горен ъгъл оформяйки своя хет-трик и резултат 4:0.

В 73-та минута Йомов пробива отдясно и центрира, Баи не успява да стигне до топката.

В 76-та минута Варела с центриране от корнер на втората греда, Йомов се опитва да овладее, но не успява.

В 77-та минута жълт картон за Бауренски за фаул срещу Кери.

В 78-та минута прекрасен удар след завъртане на Баи на сантиметри встрани от вратата.

В 81-та минута Дончев пробва да изведе Варела, защитник избива.

В 82-та минута бомбен шут на Кери, Дамянов избива.

В 85-та минута Варела извежда прекрасно Жеферсон, той се засуети и не нанесе удар. В същата минута Дончев с пас в пеналта, Дамянов лови.

В 90-та минута Дончев с изстрел, но ударът му излиза в аут.