• 54мин

22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Тиаго Родригеш

В 3-та минута пробив на Мазику и пас, Балтанов чисти в корнер.

В 4-та минута балонен удар на Джонатан високо над вратата.

В 7-та минута спестен жълт картон поне на трима от Ботев - първо Вутов за фаул срещу Пинто, след което и Бандаловски и Балтанов за яростни протести срещу съдията.

В 11-та минута след разбъркване топката стига до Кери, който бие много неточно.

В 19-та минута чудесен пас на Кери към Турицов отдясно, той центрира в наказателното поле към Соу, Бандаловски в опита си да я избие матира Георгиев за 1:0.

В 21-та минута спестен жълт картон за Работов за фаул отзад срещу Соу.

В 24-та минута балонен удар на Тонев доста над вратата.

В 26-та минута центриране в наказателното поле на Марин, Мазику не играе перфектно, но все пак се справя.

В 29-та минута прекрасен удар от границата на наказателното поле на Евандро в левия ъгъл на вратата, страхотно спасяване на Георгиев, от корнера пас на Кери, Соу с глава през Бандаловски близо до напречната греда в аут.

В 42-та минута невероятен пропуск на ЦСКА - Мазику влиза страхотно отляво в пелантерията след пас на Евандро, пас усоредно на вратата и Георгиев спасява, Кери бие силно от добавка, Бандаловски избива.

В 43-та минута слаб удар на Джонатан в аут.

В 45-та минута бомба на Кери след избиване на защитник, Георгиев лови. В същата минута слаб удар на Тонев в ръцете на Бусато.

В 48-та минута на второто полувреме чудесен пас на Филипов към Тонев, но той отблизо стреля в аут.

В 49-та минута чудесна атака на Евандро и пас към Соу и Тиаго, но те не успяват да засекат.

В 52-та минута силен удар на Неделев от пряк свободен разтриса напречната греда, но Бусато бе близо до топката.

В 54-та минута след пас разменени пасове между Тиаго и Соу, португалецът извежда гамбиецът и той сам срещу вратаря го преодолява с техничен удар за 2:0.

В 58-та минута хубав удар от границата на наказателното поле в ръцете на Георгиев.

В 62-та минута пас в коридор към Шопов, той не овладява добре.

В 64-та минута нов силен удар на Кери и пак блестящ Георгиев.

В 69-та минута супер неточен удар на Тонев над вратата.

В 75-та минута силен удар на Работов в аут.

В 76-та минута претенции за игра с ръка на Белтраме в наказателното поле, но ръката му е плътно до тялото, никакви основания.

В 81-та минута пас на Малинов извежда Соу, той се засуетява.

В 82-та минута пас отляво и удар в аут на канарчетата.

В 85-та минута Соу с опит да изведе Малинов, Бандаловски избива в корнер.

В 88-та минута жълт картон за Пинто за фаул срещу Вутов. В същата минута изстрел на Бандаловски с глава в аут след пас на Неделев от пряк свободен.

В 89-та минута удар на Ахмедов над вратата в аут.

В 91-та минута жълт картон за Малинов за фаул срещу Джонатан.