7. Спас Делев (ЦСКА) асистенция - Грегъри Нелсон

• 72мин

27. Янис Зику (ЦСКА)

• 87мин

ЦСКА​ постигна седма поредна победа в родната А група и затвърди лидерската си позиция в класирането. Армейците надиграха тотално своя съперник Видима Раковски и победиха с 4:1. Пламен Крачунов, Спас Делев и на два пъти Янис Зику отбелязаха попаденията за нашите.

В 3-ата минута Румен Трифоно центрира отляво в наказателното поле на Видима към Мораес, който стреля с глава над напречната греда. Две минути по-късно Костадин Стоянов нанесе мощен изстрел от сериозна дистанция, който срещна крак на бранител на Видима и излезев корнер. В 10-ата минута след груба грешка в червената отбрана отборът на Видима Раковски поведе в резултата. Панов се възползва от неразбирателство в защитния вал на ЦСКА и с мощен удар в наказателното поле отбеляза. Само в рамките на няколко минути Александър Бранеков и Пламен Крачунов получиха официалния предупреждения от главния рефер за опасни влизания в краката на съперник. В 20-ата минута Мишел Платини центрира отляво към далечната греда, където Спас Делев игра с глава, но не успя да намери рамката на вратата. В 23-ата минута след центриране от ъглов удар Пламен Крачунов насочи с глава неспасяемо топката въ вратата на Видима и резултатът бе изравнен. В 28-ата минута Спас Делев пробва изстрел от границата на наказателното поле, но ударът му бе слаб и неточен. В 31-ата минута Делев центрира от пряк свободен към Платини, който стреля неточно с глава. Две минути по-късно бразилецът опита да изненада вратаря на гостите с удар от разстояние, но не се получи. В 35-ата минута Спас Делев отбеляза след подаване на Грегъри Нелсън за 2:1 и даде преднина на армейците. В 42-ата минута Румен Трифонов центрира отляво към Янис Зику, който насочи топката над вратата.

В 54-ата минута Спас Делев центрира към Иван Бандаловски, който стреля от воле, но слабо и право в ръцете на Василев. В 60-ата минута Янис Зику бе изведен сам срещу вратаря на гостите, но не успя да го преодолее, след като стреля слабо и Василев спаси с крак. Мораес опита да вкара при добавката, но не бе точен. Две минути по-късно Зику стреля от пряк свободен удар, но стражът на Видима спаси. Малко след това Райс Мболи излезе неразчетено, за да изчисти една топка и тя попадна в краката на Стойков. Той прехвърли вратаря, но прати топката в аут. В 67-ата минута Румен Трифонов бе заменен от Адемар. Малко след това Жуниор Мораес стреля в аут от изгодна позиция. В 72-ата минута Янис Зику се възползва от грешка в отбраната на Видима Раковски, навлезе в наказателното поле и с топовен изстрел направи 3:1. в 77-ата минута Спас Делев отстъпи мястото си на Александър Якимов. В 87-ата минута Жуниор Мораес бе фаулиран в наказателното поле на Видима и реферът отсъди дузпа. Зику бе точен от бялата точка и направи 4:1.