• 74мин

8. Румен Трифонов (ЦСКА)

• 84мин

10. Стивън Гаррет (Клифтънвил)

ЦСКА​ стартира с убедителна победа кампанията си в евро турнирите. Армейците надиграха тотално своя съперник от Северна Ирландия и победи с 3:0. Това бе най-малкото, с което можеха да се измъкнат играчите на Клифтънвил. Головете за армейците отбелязаха Павел Виданов, който се разписа през първото полувреме. През втората част точни за червените бяха Маркиньос и Румен Трифонов.

ЦСКА започна добре срещата и още в началото Руи Мигел изпусна да отбележи от добра позиция. Александър Тонев проби по дясното крило и стигна до аут линията, върна топката към португалеца и от 4-5 метра той не успя да вкара. В 9-а минута след изпълнение на ъглов удар Павел Виданов засече топката в мрежата на Конъли. До края на полувремето армейците надиграха тотално своя съперник. Последваха доста пропуски от страна на червените играчи. Тодор Янчев бе изведен в наказателното поле, стреля, но неточно. В 34-а минута след добра многоходова акция на ЦСКА, Тошко Янчев центрира, от дъгата Йордан Минев отправи удар без забавяне, но кълбото срещна гръб на бранител на Клифтънвил. Руи Мигел се отчете с още един фрапиращ пропуск в 41-а минута. Нападателят бе изведен от Сашко Тонев в наказателното поле на гостите, но там се засуети и пропусна да удвои резултата.

През вротото полувреме армейците продължиха да атакуват непрестанно своя опонент. В 47-а минута Тонев бе изведен отдясно, шутира, но ударът му мина много близо до десния страничен стълб на вратата. В 64-а минута пред армейците се откри нова възможност за гол. Първо Маркиньос стреля опасно и стражът на гостите изби от гол линията. След това кълбото попадна в Митко Илиев, който шутира, но нямаше късмет. Няколко минути по-късно Костадин Стоянов се включи в атака, отправи много опасен удар и топката пак не влезе в мрежата. Само в рамките на две минути армейците отбелязаха два гола. Маркиньос започна атака за червените и подаде към Трифонов на ляво. Той отново върна към бразилеца, последва пас към Митко Илиев. Топката не върната на Маркиньос, който майсторски се разписа за 2:0. Две минути по-късно Румен Трифонов получи много добро подаване в предни позиции. Трифонов видя, че вратаря на гостите е излязъл напред и с техничен прехвърлящ удар матира Конъли за трети път в мача. В гола отново бе ззамесен Митко Илиев, който подаде към Трифонов. До края на мача момчетата на Павел Дочев направиха няколко опасни атаки, но до нов гол не се стигна.