• 66мин

10. Георги Минчев (Локо Пд) асистенция - Димитър Илиев

• 83мин

7. Йоан Баи (ЦСКА) асистенция - Георги Йомов

Сблъсъци между двете агитки на стадиона преди началото на мача, провокирани от тази на гостите.

В 3-та минута центриране в наказателното поле, Лам избива над вратата в корнер.

В 6-та минута ново центриране от корнер, Паскалев сваля с глава към Минчев, Бусато избива.

В 7-та минута неотсъдено нарушение на Паскалев срещу Кайседо, отдясно до наказателното поле.

В 11-та минута центриране отляво на Витанов, Лам избива в ъглов удар.

В 16-та минута Вилдсхут нахлува отляво в пеналта, но пасът му е пресечен от Витанов.

В 18-та минута Кери залъгва и пробва удар от дистанция, блокиран от Витанов с цената на контузия за него.

В 20-та минута Турицов центрира отдясно, Йомов с неточен удар с глава, Рейдър лови.

В 22-та минута Матей с чудесен шпагат на Умарбаев в пеналта след пас на Илиев.

В 24-та минута Метс с пас към Кайседо, Паскалев избива в корнер. В същата минута Кери с пас, Вион с удар с глава - неуспешен.

В 26-та минута Биков с пас в пеналтерията към Минчев, Бусато уверено хваща.

В 27-та минута поредица от странни отсъждания на рефера, давайки спорни нарушения в полза на Локомотив. От едно такова Умарбаев с пас от пряк свободен, Илиев с удар с глава в аут.

В 30-та минута Паскалев избива в тъч, съдията го дава в полза на гостите.

В 31-та минута центриране на Йомов в наказателното поле, Вилдсхут не успява да играе добре с глава.

В 32-та минута Салинас с удар в ръцете на Бусато.

В 37-та минута Йомов пробива отдясно и центрира, блокиран изстрел на Вилдсхут от Карагарен.

В 38-та минута Вилдсхут е изведен чудесно отляво от Кери, остава сам срещу Рейдър, бие, но вратарят спасява, нападателят можеше да подаде на останалия сам Кайседо.

В 43-та минута изстрел отдалеч на Мухар в аут.

В 45+1-та минута Умарбаев с удар в ръцете на Бусато.

В 47-та минута остро центриране от пряк свободен на Кери, Лам не успява да стигне до топката за удар с глава.

В 49-та минута след грешка в паса на Кайседо, Томашевич с пробив отляво и пас в наказателното поле, Минчев с глава открива резултата - 0:1.

В 50-та минута удар на Кайседо високо над вратата.

В 52-та минута Кери подава на Кайседо, удар с глава, защитник избива.

В 54-та минута Гомис с опасен удар, Бусато избива в корнер.

В 55-та минута центриране от ъглов удар, Биков сваля с глава назад, Вион с глава не успява да избие добре, Минчев отблизо със силен удар вкарва за 0:2.

В 57-та минута Кайседо с претенции в наказателното поле след овладяване на гърди, съдията не дава дузпа.

В 58-та минута жълт картон за Матей за протести за предходното положение.

В 61-та минута жълт картон за Янчев за фаул срещу Йомов.

В 63-та минута Кери центрира от ъглов удар, Матей триково бие - блокиран.

В 65-та минута Баи е фаулиран отляво на пеналтерията, съдията отново не дава в полза на домакините.

В 66-та минута Илиев с пробив между двама отдясно и отлично центриране към Минчев, който с плонж с глава вкарва за 0:3.

В 68-та минута Йомов с пас от ъглов удар, Матей с глава стреля, Рейдър хваща.

В 72-та минута Баи с пас, Кайседо с глава в аут.

В 73-та минута Кери на Кайседо, той спира на гърди в наказателното поле, но не успява да бие.

В 75-та минута жълт картон за Жеферсон за задържане на Илиев.

В 76-та минута центриране отляво на Баи, Ахмедов бие с глава, вратарят лови.

В 77-та минута жълт картон за Гомис за нарушение срещу Баи.

В 80-та минута жълт картон за Ахмедов за фаул срещу Умарбаев.

В 82-та минута Йомов отляво нахлува, Гомис го спира.

В 83-та минута Ахмедов не стига до топката центрирана от Баи отдясно. В същата минута Йомов отляво с чудесен пас намира Баи, който намалява резултата - 1:3.

В 90+2-та минута Кери центрира, Варела бие с глава в аут.

В 90+4-та минута жълт картон за Ангелов за фаул срещу Турицов. В същата минута Юга с изстрел над вратата.