• 33мин

9. Жорди Кайседо (ЦСКА) асистенция - Иван Турицов

• 41мин

10. Георги Йомов (ЦСКА) асистенция - Жеферсон Телес

Преди началото на мача Турицов, Мазику и Бусато получават фланелки с номер 100, прехвърлили това число мачове за армейците.

В 1-та минута Боруков е изведен сам срещу вратаря, бие, но Бусато сигурно спасява вратата си.

В 7-та минута Йомов пробива отдясно и центрира, Кайседо пробва акробатика, но се разминава на сантиметри с топката.

В 15-та минута жълт картон за Томашевич за фаул срещу Йомов.

В 18-та минута двойно подаване между Мазику и Кери, шут на конгоанеца, Рейдър избива в ъглов удар.

В 18-та минута нов шут на Мазику над вратата.

В 26-та минута изстрел на Мухар, рикошет и корнер, имаше претенции за нарушение на Кайседо в наказателното поле.

В 31-та минута Кайседо стреля от границата на пеналта в ръцете на Рейдър.

В 33-та минута Кайседо получава пас от Турицов леко вдясно, надбягва Паскалев, а след това бие силно между краката на Рейдър и открива резултата 1:0.

В 36-та минута Юга подава към Кайседо, който е съборен в наказателното поле, но е вдигната засада.

В 41-та минута след продължителна атака на червените, Жеферсон сваля с глава към Йомов, който финтира и стреля, двоен рикошет и топката влиза във вратата - 2:0.

В 45-та минута центриране на Кери, Кох с глава встрани от вратата.

В 45+1-та минута Юга избива с глава, Василев стреля силно, но Бусато избива в корнер.

В 45+2-та минута центриране от корнер, Гомис не успява да бие добре с глава.

В 48-та минута Кери извежда Мазику, който пробива и дава остър пас, няма кой да засече.

В 50-та минута жълт картон за Кох за блъскане без топка на Илиев.

В 53-та минута жълт картон за Паскалев за нарушение срещу Кайседо.

В 54-та минута жълт картон за Жеферсон за фаул срещу Умарбаев и реплики към съдията.

В 58-та минута Мухар с шут от дистанция, Рейдър лови.

В 62-та бомбен, но неточен удар на Кери над вратата.

В 64-та минута неточен шут на Юга в аут.

В 65-та минута прекрасен пас на Кери към Кайседо, който овладява не толкова добре и Рейдър хваща.

В 66-та минута Мухар с финт и пас към Кайседо, който бие силно, но вратарят избива в корнер.

В 68-та минута Илиев е изведен от Василев, стреля с глава, но Бусато лови. В същата минута е изведен отдясно и пробва пас към Кайседо, Паскалев избива, а Рейдър лови.

В 70-та минута Умарбаев пробива отляво, но Матей пресича пред Боруков, Бусато хваща топката.

В 77-та минута Вилдсхут с пробив отляво и пас, но Кайседо и Йомов не стигат до топката.

В 79-та минута Умарбаев с удар от дистанция в аут.

В 81-та минута Кох с грешка, Боруков овладява и бие, но Бусато избива в ъглов удар.

В 86-та минута на два пъти Вилдсхут е изведен отдясно, на два пъти бърка паса.

В 87-та минута жълт картон за Мухар за фаул срещу Янчев.

В 88-та минута след смените с капитанската лента за пловдивчани е Умарбаев.

В 90+4-та минута Бадунга пада пред Мухар, който овладява топката и остава сам срещу вратаря, но съдията дава странен фаул.