• 84мин

25. Тонислав Йорданов (ЦСКА)

Начало на мача.

Армейците първи играят с топката.

2 минута. Центриране на Арсенио. Вратарят на Локомотив лови без проблеми.

2 минута. Засада на Преслав Йорданов.

8 минута. ЦСКА владее топката, но все още няма чисти голови положения.

12 минута. Първа сериозна атака на Локомотив. Чорбаджийски и Китанов се справят без проблеми с Майкон.

15 минута. Манолев парира пас към Майкон.

16 минута. Кулма получава лекарска помощ. ЦСКА е в намален състав.

18 минута. Удар на Пинто. Първи корнер в срещата в полза на ЦСКА. От ъгловия удар не произлива нищо опасно.

19 минута. Кулма се завръща на терена.

19 минута. Силен удар на Пинто и блестяща намеса на вратяря на Локомотив.

21 минута. Пробив на Недялков е последван от удар на Арсенио, който минава покрай вратата.

27 минута. Равностойна игра. ЦСКА продължава да владее повече топката.

34 минута. Нарушение срещу Никола Колев от страна на Коломейцев. Играта е прекъсната за кратко.

36 минута. Игра предимно в центъра на терена.

38 минута. Изключително грубо нарушение на Майкон срещу Рафа Перес. Жълт картон за Майкон.

40 минута. Гиерме спасява невероятен удар с глава на Преслав Йорданов. Това беше и най-чистото положение в мача до момента.

44 минута. Атака за ЦСКА. Защитата на руския тим се справя.

Край на първото полувреме.

Начало на второто полувреме. Пет промени в състава на ЦСКА.

46 минута. Удар на Виана минава покрай вратата.

47 минута. Кирил Десподов, Диого Виана, Руи Педро, Давид Симао и Александър Дюлгеров вече са на терена.

50 минута. Удар с глава на Руи Педро след центриране на Манолев. Вратарят на Локомотив спасява.

51 минута. Локомотив Москва открива резултата след неразбирателство в защитата на армейците.

53 минута.  ГОООЛЛЛ!!!!! Педро изравнява след асистенция на Манолев.

56 минута. Преслав Йорданов излиза на чиста позиция, но ударът му минава над вратата.

63 минута. Стойчо Атанасов, Слави Петров, Румен Руменов, Тонислав Йорданов, Красимир Станоев и Александър Георгиев влизат в игра.

65 минута. Отлична възможност за Руи Педро. Изстрелът му минава на сантиметри над гредата.

73 минута. Позиционна игра в последните минути.

80 минута. Слави Петров спасява удар на Коломейцев.

84 минута. Центриране на Десподов. Пасът обаче е пресечен точно преди Педро да нанесе удар.

85 минута. ГОООООЛЛЛЛ!!!! Тонислав Йорданов матира вратаря на Локомотив Москва с външен фалц. Уникален гол на пълния дебютант в мъжкия отбор на ЦСКА!!!

90 минута. КРАЙ НА МАЧА! ЦСКА победи Локомотив Москва с 2:1.