• 83мин

14. Светослав Петров (ЦСКА)

• 86мин

3. Боби Георгиев (Локо Рс)

ПФК ЦСКА постигна поредната впечатляваща победа, побеждавайки третодивизионния Локомотив Русе с 5:1.

Мачът в Трявна, на който присъстваха близо 600 любители на футбола бе ръководен от габровска съдийска тройка начело с Наско Иванов.

Отборът на ЦСКА започна устремно мача и Лечков се разписа още в четвъртата минута. След това дойдоха минутите на конгоанеца Моке.

В 7-ата минута той вкара втория гол за ЦСКА, в 35-ата пък бе спънат в наказатеното поле за дузпа, която Любо Пенев изпусна, а в края на полувремето отново Моке вкара за 3:0.

През втората част, на мястото на Георги Антонов, в игра се появи новото попълнение на ЦСКА, сенегалецът Ибрахима Гей. Защитникът остави добри впечатления с показаното на терена.

Треньорът Никодимов предприе още две смени до края на мача. В 58-ата минута Иво Иванов смени Лукич на вратата, а в 60-ата Джилио получи лека контузия и бе сменен от Манчев.

В 80-ата минута Пенев се реабилитира за изпуснатата дузпа, като заби четвъртия гол за червените. Три минути по-късно Светослав Петров вкара за 5:0 след бомбен изстрел от 25 - 30 метра.

Локомотив успя да върне едно попадение чрез капитана си Б. Георгиев 3

Пенев и Лечков играха цял мач онази вечер срещу „Локомотив-Чикаго“ (Русе) и се разписаха по веднъж за победата с 5:1. В този мач Лечков демонстрира изключителна активност до самия край, а Любо Пенев се запомни с комбинативността си. Конгоанецът Масане Моке вкара 2 гола, а последното попадение за „армейците“ бе на Светльо Петров. Дебют за ЦСКА записа сенегалският защитник Ибрахима Гай, който рита през цялата втора част.