• 77мин

2. Юрген Матей (ЦСКА) асистенция - Томас Лам

• 90+1мин

24. Карло Мухар (ЦСКА)

Мачът започва с минута мълчание в памет на легендарния фен на ЦСКА - Пламен Живков, който ни напусна в събота.

Във 2-та минута Вилдсхут пробива между двама отляво и центрира, Терзиев избива в корнер. В същата минута изстрел на Вилдсхут в ръцете на Падт.

В 10-та минута Йомов получава от Лам, опит за центриране в аут.

В 13-та минута Йомов с изстрел от дистанция, рикошет и корнер.

В 14-та минута чудесен пас на Йомов към Вилдсхут, който от воле стреля, греда и топката се отдалечава.

В 16-та минута блокиран изстрел на гостите.

В 19-та минута спестен жълт картон за Янков за фаул срещу Вион. В същата минута блокиран шут на Лам.

В 27-та минута спестен жълт картон за Оливейра за нарушение срещу Вион.

В 32-та минута жълт картон за Лам.

В 33-та минута изстрел на Оливейра в аут.

В 35-та минута Йомов се бори и влиза в пеналта, стреля, Падт избива в ъглов удар.

В 36-та минута Мухар с шут над вратата.

В 39-та минута жълт картон за Пинас за фаул срещу Йомов.

В 40-та минута удар отдалеч на Вилдсхут над вратата.

В 41-та минута жълт картон на Вердон.

В 43-та минута бомбен шут на Матей встрани от вратата.

В 44-та минута жълт картон за Мухар за фаул срещу Хигиньо, супер странно решение.

В 45-та минута Вион спира пас на Десподов в пеналтерията, след като не е даден чист фаул срещу Матей.

В 45+3-та минута Десподов подава на Хигиньо, Бусато излиза и избива.

В началото на второто полувреме красива хореография на агитката на ЦСКА предупреждава, че е време властта да не е мащеха за тима.

В 46-та минута слаб изстрел на Йомов в ръцете на Падт. В същата минута жълт картон за Матей за фаул срещу Марин.

В 47-та минута Десподов дава на Марин, шут над вратата.

В 48-та минута мачът е прекратен заради димки и лоша видимост.

В 54-та минута играта е подновена.

В 56-та минута пас на Йомов в наказателното поле, Кайседо закъснява за малко.

В 57-та минута пробив на Вилдсхут отляво и шут - блокиран.

В 58-та минута Турицов с пас в ръцете на Падт.

В 62-та минута жълт картон за Стойчо Младенов за реплики към съдията.

В 63-та минута шут на Вион от пряк свободен в ръцете на Падт.

В 64-та минута удар на Сантана на сантиметри встрани от вратата.

В 67-та минута супер разбъркване в наказателното поле след корнер, след което и удар на Йомов близо до гредата.

В 68-та минута жълт картон за Сантана за удар срещу Жеферсон.

В 69-та минута Десподов пробива и стреля, Матей блокира.

В 70-та минута Вион центрира, защитата изпреварва Кайседо - ъглов удар.

В 71-та минута Жеферсон с шут в облаците.

В 77-та минута центриране от пряк свободен удар на Лам, Матей надскача прекия си конкурент и с глава матира вратаря за 1:0.

В 81-та минута жълт картон за Кайседо за фаул срещу Пластун.

В 82-та минута удар с глава на нападател на гостите над вратата.

В 84-та минута Мухар на Кайседо в пеналтерията, той е свален, но съдията не дава дузпа.

В 85-та минута жълт картон за Вион за фаул срещу Десподов.

В 86-та минута центриране отляво, Метс с глава избива в корнер.