• 39мин

7. Енрике (ЦСКА)

• 41мин

22. Али Соу (ЦСКА)

Във 2-та минута атака отляво на Енрике, но следва лош пас, нова атака и пас отдясно и за малко Енрике не открива резултата - корнер.

В 5-та минута Белтраме е изведен добре, но Кисьо излиза и чисти.

В 11-та минута прекрасен извеждащ пас на Матай към Соу, Кисьо го изпреварва и лови на сантиметри.

В 13-та минута плътен удар от пряк свободен на Карачанаков, Бусато боксира.

В 16-та минута продължителна атака на червените завършва с неточен удар от дистанция на Юга.

В 18-та минута пробив на Турицов отдясно след пас на Юга и центриране в наказателното поле, Николов пробва да избие и удря напречната греда на собствената си врата.

В 21-та минута слаб неточен удар на Айна в аут.

В 23-та минута Енрике нахлува на скорост сам срещу вратаря, но е блъснат в гръб от Исуф, съдията подминава 100% дузпа за армейците.

В 33-та минута центриране на Кери от корнер, двама в червено не достигат до топката във въздуха.

В 25-та минута Кери се бори и подава в пелантерията, Енрике сваля към Соу, който губи, Санкаре овладява и пробива, но не подава добре.

В 31-та минута невероятен рейд отляво на Енрике и пас по земя към Соу, който закъснява за сантиметри, в същата минута пас-удар на Айна, Бусато парира и лови.

В 33-та минута центриране на Кери от корнер, двама в червено се разминават с топката във въздуха.

В 39-та минута груба грешка на Бодуров, Енрике му отнема в центъра на терена, нахлува сам в наказателното поле и с мощен удар в горния ляв ъгъл открива резултата - 1:0.

В 41-та минута нова грешка този път на Станоев, Соу стига пръв, стреля и след рикошет топката прехвърля Кисьо за 2:0.

В 45-та минута удар на Кери - рикошет и корнер.

В 45+2-та минута след нов корнер и разбъркване, Енрике с неточен удар в аут.

За съжаление поради изключително силна буря и силно наводнен терен мачът е прекратен на почивката.