• 55мин

7. Мамади Сидибе (ЦСКА)

• 70мин

18. Ивайло Чочев (ЦСКА)

ЦСКА​ постигна победа с 2:0 в мач от 21-я кръг на А група срещу тима на Пирин Гоце Делчев. Мамади Сидибе и Ивайло Чочев бяха точни за успеха.

Целият мач премина изцяло под диктовката на червените. Момчетата на Стойчо Младенов започнаха с атаките още от самото начало на срещата. Във 2-та минута удар на Емил Гъргоров премина над вратата. В 10-та минута Венци Василев изведе чудесно зад защитата Мартин Петров, той опита да продължи към Гъргоров, но вратарят пресече паса. Последва хубава комбинация на червените футболисти, като Янчев завърши нападението с удар от малък ъгъл, но без успех. В 16-та минута Косоко изведе с хитър пас Гъргоров в наказателното поле, Бадема стреля с шпагат, но топката премина покрай вратата. В 19-та минута Косоко свали кълбото към Апостол Попов, но бранителят прати топката над напречната греда. В 21-та минута Марто Петров центрира към Вальо Илиев. Капитанът с глава обаче, прати топката извън целта. В 27-та минута Киров от гостите получи жълт картон. До края на полувремето Мартин Петров имаше шанс да отбележи, но и при двата си изстрела от пряк свободен удар прати топката в стената.

На полувремето в състава на ЦСКА бе направена една промяна, като Омар Косоко отстъпи мястото си на Мамади Сидибе. Именно Сидибе изведе армейците напред в 56-та минута. Гъргоров стреля към вратата на Пирин, но Юсев спаси. Топката отново попадна в краката на Бадема, който с пас намери непокрития Сидибе. Таранът без проблеми вкара в опразнената врата. В 64-та минута в игра се появи и Ивайло Чочев, на който не му бе нужно дълго време, за да се разпише. В 70-та минута Чочев открадна топката от краката на Панайотов. Излезе очи в очи с Юсев и с плътен удар увеличи преднината на ЦСКА.  До края на мача опасности пред двете врати лисваха.