19. Евгени Йорданов (ЦСКА)

5. Тодор Янчев (ЦСКА)

Начало - Родопа започва от центъра. На стадион Българска армия има едва около 200 души по трибуните

3-а мин. - Алтин Хаджи центрира отляво топката в наказателното поле, там защитник на Родопа се опитва да изчисти, но уцелва с топката главата на Красен Вълков, откъдето тя се насочва опасно към вратата на Личев, но излиза на около метър в аут

9-а мин. - първи гол за ЦСКА! Голмайстор Емил Гъргоров! Емил Гъргоров отбелязва поредния си красив гол от последните няколко срещи, след като със силен изстрел от границата на наказателното поле прави Личев безпомощен

10-а мин. - 16.Димитър Мутафов овладява топка в наказателното поле по левия фланг в чиста голова позиция и остава очи в очи срещу Стоян Колев след грешка в защитата, но пропилява най-чистия шанс за гол на своя отбор, като бие на сантиметри встрани

12-а мин. - шут от пряк свободен удар на Христо Янев от 24-25 метра, топката излиза в аут

16-а мин. - Евтени Йорданов е изведен отляво и отправя шут с левия си крак, но слабо по земя и вратарят на гостите лови

21-а мин. - далечен изстрел на Янев от около 25 метра минава на метър вляво от вратата зад Личев

22-а мин. - центриране отдясно е пренебрегнато от армейската защита и това дава възможност на Христо Стаев да отправи удар с глава от далечната греда, топката минава в опасна близост до дясната греда зад Колев

27-а мин. Янев се преборва за топката по лявото крило и отправя удар към вратата, топката излиза в аут

27-а мин. - принудителна първа смяна за Родопа - на мястото на 7.Христо Стаев влиза 3.Милан Коприваров

31-а мин. - удар с глава на Атанас Кикьов от Родопа след центриране, но топката излиза в аут

38-а мин. - втори гол за ЦСКА и втори гол за Емил Гъргоров!! Красен Вълков пробива силно по дясното крило, от аутлинията центрира остро в малкото наказателно поле, където Гъргоров връхлита и непокрит с глава разстрелва Личев

42-а мин. - Емил Гъргоров извежда отлично Красен Вълков по дясното крило в наказателното поле след комбинация с Георги Антонов, Вълков центрира високо към близката греда за Евгени Йорданов, но той не успява да достигне до топката и при падането се контузва. В последните няколко минути Йорданов напуска терена на три пъти, за да му бъде оказвана помощ

43-а мин. - Светослав Петров отправя отличен удар към горния десен ъгъл зад Личев фронтално от границата на наказателното поле, от ситуация идентична на тази от първия гол, този път вратарят на Родопа проявява добър рефлекс и успява да избие наглед неспасяемия удар

45-а мин. - ЖК за 13.Атанас Кикьов от гостите

45-а мин. - 1 минута продължение

45+1 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - двата състава не са направили промени в почивката

46-а мин. - от пряк свободен удар вляво по нападението а ЦСКА, на около 20 метра от Личев, Христо Янев насочва топката точно, но тя се отбива от долната част на гредата вдясно зад Личев

48-а мин. - наглед безобидно центриране на Георги Антонов отдясно създава паника в защитата на гостите и за малко не довежда до трети гол за армейците. В крайна сметка топката излиза в аут

50-а мин. - смяна в отбора на ЦСКА. Влиза 25.Жоао Карлос, на мястото на 6.Александър Томаш

52-а мин.- 3:0 за ЦСКА!! Голмайстор Христо Янев. Емил Гъргоров този път се отличава с асистенция, след като пробива по дясното крило и подава като по конец по земя за Христо Янев в наказателното поле между двама защитници в зелено. Янев в движение забива топката с техничен удар в мрежата зад Личев

53-а мин. - след бърза серия от безумни шпагати на бившия играч на вечния враг Захари Сираков, които не са спрени с нарушение, Алтин Хаджи блъска играча на Родопа на земята. Съдията Ристосков пожалва и двамата като им показва само жълти картони - ЖК за 77.Алтин Хаджи и ЖК за 8.Захари Сираков

57-а мин. - Захари Сираков продължава да тероризира необезпокояван футболистите в червено, като този път грубо блъска Емил Гъргоров. Съдията отново го пожалва и отсъжда само нарушение

58-а мин.- втора смяна в Родопа: на мястото на 13.Атанас Кикьов в игра влиза 6.Левент Аврамов

58-а мин. - от отсъдения пряк свободен удар за нарушението над Гъргоров, Янев насочва отлично топката в долния ляв ъгъл на вратата на Личев, но вратарят на Родопа отново проявява отличен рефлекс и с невероятен плонж успява да извади топката

61-а мин. - втора смяна за ЦСКА. На мястото на 16.Красен Вълков в игра влиза 17.Мартин Керчев

62-а мин. - току-що влезлият в игра Мартин Керчев нахлува отлично отдясно в наказателното поле на Родопа през трима защитници, но в решителния момент, когато трябва да стреля или подаде топката се оплита в краката му и той не успява да реализира доброто положение за гол

67-а мин. - 4:0 за армейците!! - Евгени Йорданов е реализатор на четвъртото попадение, след красив плонж при асистенцията на Янев

68-а мин. - последни смени за ЦСКА и Родопа - за ЦСКА играта напуска 19.Евгени Йорданов, а на негово място влиза 30.Йордан Тодоров, а за Родопа влиза 9.Манол Георгиев на мястото на 10.Мариян Тодоров

70-а мин. - 5:0!!! Тодор Янчев отбелязва петия гол за ЦСКА днес след като изпълнява безупречно пряк свободен удар от около 25 метра вляво по нападението на ЦСКА, пращайки топката под сглобката над Личев

75-а мин. - Захари Сираков се откъсва от защитата на армейците по дясното крило, навлиза сам срещу Колев в наказателното поле и отправя силен удар, отбил се от напречната греда

80-а мин. - Шести гол!!! Христо Янев довежда разгрома на Родопа до 6:0! При почти идентична на атаката за третия гол, Емил Гъргоров отново пробива по дясното крило, този път навлиза и в наказателното поле и подава топката към Христо Янев, който сам от около 5 метра вкарва второто си попадение в срещата.

Футболистите на ЦСКА празнуват по колоритен начин гола, събирайки се на ъгловото флагче като за снимка, а в ролята на "фотограф" е Тодор Янчев

85-а мин. - ЖК за 6.Левент Аврамов, за грубо нарушение срещу Христо Янев, който е изнесен на носилка, но малко по-късно се включва отново в игра

88-а мин. - 18.Учиков от Родопа има възможността да вкара почетно попадение за своя отбор, но Стоян Колев блестящо спасява двойния удар

89-а мин. - Христо Янев накуцвайки напуска терена, поради контузията, която е получил преди няколко минути. Тъй като Александър Станков изразходва правото на трите си смени, армейците ще довършат срещата с 10 човека

90-а мин. - 2 минути продължение

90+1 мин. - Емил Гъргоров за малко не достига до хеттрик, след като с летящ плонж с глава изпреварва защитник на Родопа и вратаря Личев, за да достигне пръв до една наглед безнадеждна топка, центрирана отдясно. Ударът му обаче минава на сантиметри встрани от целта

90+2 мин. - край на мача. ПОБЕДА ЗА ЦСКА!!!