26. Александър Александров (Славия)

• 81мин

45. Григор Долапчиев (ЦСКА)

19. Диего Невеш (Славия)

ЦСКА​ загуби от Славия с 1:3 в контрола. Това беше първата среща на Христо Стоичков начело на „червените“ на „Българска армия“.

"Белите“ оползотвориха още първата си голова възможност и излязоха напред в резултата в 9-ата минута. Милен Василев бе изведен зад „армейската“ отбрана, преодоля Черни и плъзна топката в празната врата за 0:1. Малко след това и Чавдар Янков опита късмета си, но този път чешкият вратар спаси. Отговорът на домакините не закъсня, но в рамките на няколко минути удари на Марсиньо и Венцислав Василев не намериха целта. Най-добрата възможност за ЦСКА дойде в 35-ата минута. Георги Петков изчисти неразчетено и прати топката на крака на Мишел Платини, който стреля в очертанията на вратата, но непосредствено пред голлинията бранител в бяло изчисти с глава.

През второто полувреме Стоичков направи няколко смени. В 65-а минута Славия поведе с 2:0. След много добра атака на „белите“ Александър Александров стреля мощно от наказателното поле и прати топката във вратата на влезлия като резерва Божидар Стойчев. Последва по една греда и за двата отбора. Първо Чочев стреля в страничния стълб, а след него Борислав Балджийски нацели гредата над Стойчев. В 86-ата минута изритана топка тупна в наказателното поле на Славия, след това се отби в горната греда. Последва удар на Крачунов с глава, но Емил Петров улови. В 90-ата минута новото попълнение на Славия Фернандо де Силва вкара красив гол с добър удар извън наказателното поле. Малко след него и Диего Невеш реализира, но голът не бе зачетен заради засада.