23. Велимир Иванович (Спартак Вн)

• 84мин

19. Евгени Йорданов (ЦСКА)

Начало: над 3000 зрители на стадиона в Борисовата градина са на мача днес

1 мин. - първи пряк свободен удар за ЦСКА, без резултат

3 мин. - извеждащо повадане на Маркиньос към Флорентин Петре, но топката излиза в аут

10 мин. - ГОООЛЛ за ЦСКА!! - попадението идва след автогол на 5. Венци Маринов

13 мин. - Велизар Димитров стреля от границата на наказателното поле, но след рикошет топката попада в ръцете на Станев

16 мин. - Маркиньос извежда отлично Данчо Тодоров, който навлиза в наказателното поле и бие, но вратарят на гостите успява да отрази удара

21 мин. - Неи пада в наказателното поле след сблъсък с Жеков, съдията не отсъжда нарушение, но топката попада в Удоджи, който на свой ред е спънат от Джукич. Този път съдията отсъжда дузпа!

22 мин. - 2:0 за ЦСКА!! Велизар Димитров реализира дузпата

28 мин. - в последните минути превъзходството на армейците в играта е пълно

30 мин. - играта се води предимно в центъра без опасни положения

32 мин. - контраатака на червените, Данчо Тодоров центрира наляво към Удожи, който бие от границата на наказателното поле, но топката е избита от вратаря на гостите в корнер

37 мин. - корнер за Спартак Варна отдясно. Иванович стреля от границата на наказателното поле, но ударът му минава високо над вратата

44 мин. - пробив на Спартак Варна отдясно, ударът е отразен от Тунчев. Тунчев фаулира Воденичаров и реферът отсъжда свободен удар на 25 метра от вратата армейците. След изпълнението идва и голът на гостите: 2:1, голмайстор 20.Найденов

45 мин. - 1 мин. добавено време

45 + 1 мин. - край на първо полувреме

Начало на второто полувреме - без смени и в двата отбора

48' - Петре изпълнява корнер отляво, но вратарят Станев боксира топката и предотвратява опасността

53' - зачестяват острите влизания и от двата отбора, а играта се води предимно в центъра на терена

54' - фаул за ЦСКА отдясно, на границите на наказателното поле на гостите. Юруков застава зад топката и стреля в стената, но кълбото се озовава в краката на непокрития Маркиньос, който не проявява необходимото хладнокръвие и стреля право в ръцете на вратаря

55' - смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, влиза 19.Евгени Йорданов

60' - Юруков отляво центрира остро в наказателното поле, но там никой от нападателите в червено не успява да засече

62' - ЖК на 17.Будимир Джукич за грубо нарушение срещу Юруков в половината на гостите

65' Гол за Спартак! 23.Велимир Иванович - Иванович овладява една топка след грешка на Александър Тунчев и не оставя никакви шанскове за Ивайло Петров

67' - смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 28.Маркиньос, влиза 10.Георги Илиев

70' - пробив на Удоджи отдясно, който центрира в наказателното поле, но в последният момент защитник на гостите чисти в корнер

70' - смяна в отбора на Спартак. Излиза 17.Будимир Джукич, влиза 13.Васко Боев

78' - опасност за ЦСКА. Евгени Йорданов засича една топка с глава, след корнер отдясно, но Станев се е пласирал добре и лови сигурно

79' - ЖК на 15.Боян Илиев за грубо нарушение срещу Юруков в центъра на терена

82' - ЖК на 3.Стоян Георгиев за нарушение срещу Ней в половината на гостите

84' ГООООЛ за ЦСКААА!!! - Ней сваля топката с глава за Йорданов, който бележи от воле

84' - ЖК на 19.Евгени Йорданов за събличане на фланелката след отбелязване на гола

86' - ЖК на 21.Удожи за разкарване на топката

87' - смяна в отбора на Спартак. Излиза 9.Бойко Величков, влиза 8.Димитър Стефанов

87' - смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 99.Неи, влиза 6.Кирил Котев

88' - ЖК на 99.Ней за бавене на играта при смяната

90' - три минути добавено време

90'+1' - Удоджи е фаулиран отляво на границите на наказателното поле. Петре застава зад топката и среля, но Станев показва невероятен рефлекс и спасява сигурен гол