• 47мин

Желко Йоксимович (Спартак Пл)

• 85мин

Костадин Башов (Спартак Пл)

Мачът ЦСКА - „Спартак“ /Плевен/ започна с петминутно закъснение, а съдийската тройка начело с Георги Нарлев носеше бели ленти на дясната си ръка в знак на протест срещу насилието над футболните съдии.

Още през първото полувреме отборът на ЦСКА си осигури победата, като в основата и на трите гола бяха двамата ветерани и бивши национали Любослав Пенев и Йордан Лечков.

В 14-та минута Владимир Манчев беше изведен от Пенев и отбеляза първото попадение. В 37-та минута капитанът на ЦСКА беше точен от дузпа за 2:0. Третият гол отбеляза екзекуторът на Германия две минути по-късно.

През второто полувреме домакините намалиха темпото и гостите от Плевен успяха да направят загубата си почетна. Две минути след подновяването на играта Йоксимович върна един гол, а пет минути преди края резервата Башов оформи крайното 3:2.