• 44мин

24. Стефано Белтраме (ЦСКА)

• 79мин

6. Рубен Пинто (ЦСКА)

Във 2-та минута Соу краде топка от защитник, след което е спрян от друг бранител на ръба на позволеното в наказателното поле.

В 19-та минута пас към Соу в наказателното поле, той овладява и се особождава, в последния момент защитник избива.

В 20-та минута продължителна атака на червените завършва с удар над вратата от дистанция на Антов.

В 25-та минута Мазику с пас към Соу, защитник се намесва в наказателното поле.

В 29-та минута сблъсък между Малинов и Николов без топка е санкциониран с жълт картон за двамата.

В 32-та минута спестен жълт картон за Асате за фаул срещу Турицов.

В 33-та минута жълт картон за Буров за фаул срещу Евандро.

В 34-та минута невероятен пропуск на Соу с глава от близо в аут след пас на Занев от пряк свободен.

В 36-та минута удар отляво на Джеси и вратарят спасява, след което в рамките на една минута и Евандро в наказателното поле и Белтраме пред него са фаулирани, но съдията мълчи.

В 44-та минута атака започнала с пас на Малинов наляво към Соу, той на Джеси, защитник избива и топката стига до рожденика Белтраме, който с удар в долния десен ъгъл открива резултата - 1:0.

В 49-та минута центриране на радомрци отляво, разбъркване и Черниаускас избива.

В 50-та минута Евандро извежда по конец Соу сам срещу вратаря, ганаецът прави по-трудното и изважда в аут.

В 53-та минута удар от дистанция на Танев високо над вратата.

В 61-та минута след множеството смени с капитанската лента Пинто.

В 63-та минута Пинто подава на Ахмедов, той дава назад на Давидов, руснакът със силен удар в ръцете на вратаря.

В 67-та минута жълт картон на Чорбаджийски за фаул срещу Николов.

В 72-та минута Енрике извежда Ахмедов в пелантерията, той бие, но в тялото на приближилия се вратар.

В 76-та минута атака на армейците, Ахмедов подава на Енрике, той отблизо над вратата в аут.

В 78-та минута Соломон-Отабор пробива отдясно и подава на Ахмедов, който е фаулиран в наказателното поле и съдията дава дузпа.

В 79-та минута от деветметровия наказателен удар Пинто с удар в долния десен удар покачва на 2:0.

В 82-та минута далечен и неточен удар на Пинто.

В 84-та минута Соломон-Отабор пробива отдясно и подава наляво, Енрике взима топката и я връща назад, Кери с хубав изстрел на сантиметри в аут.

В 87-та минута след пореден груб фаул на Танев става меле на терена с намесата и на резервните футболисти, в крайна сметка Танев получава жълт картон в 88-та минута.