• 73мин

10. Кристиан Танасе (Стяуа)

• 83мин

9. Мишел Платини (ЦСКА)

ЦСКА​ и Стяуа завършиха наравно 1:1 в срещата реванш от плейофа за влизане в групите на Лига Европа. С общ резултат 1:3 румънците продължават напред в надпреварата. Гостите поведоха след гол на Танасе, а Платини изравни за нашите.армейците бяха подкрепяни мощно през целия мач от хилядите си верните  привърженици, които бяха на стадиона.

В началните минути на мача армейците организираха няколко добри атаки, но така и не застрашиха вратаря на домакините. На Райс Мболи обаче му се наложи да се намесва при коварен изстрел на Танасе от пряк свободен удар в 18-та минута. Две минути по-късно Спас Делев центрира от дясно Зику засече с десния крак, но топката мина над вратата. Малко след това Делев стреля към вратата пазена от Татарушану, но твърде слабо, за да затрудни вратаря. В 25-та минута червените получиха правото да изпълнят пряк свободен удар фронтално срещу вратата. Зад топката застана Мишел Платини, чийто удар бе избит от стража на Стяуа с мъка в корнер. Минута след това Брандан бе оставен непокрит в наказателното поле пред Мболи и стреля много опасно с глава. До края на полувремето Платини и Зику опитаха своя късмет, но не сполучиха. Първо бразилецът нанесе много силен шут, който за съжаление не намери очертанията на вратата. В 45-та минута Янис Зику опита с атрактивно изпълнение със задна ножица да отбележи, но топката мина малко над вратата.

На полувремето Павел Виданов замени Денис Халилович. Няколко минути след това играта бе спряна от главния рефер и делегата на мача, защото феновете на гостите започнаха да хвърлят бомбички и димки по терена. Минути след като играта бе подновена се стигна до спречкване между футболистите на ЦСКА и Стяуа, при което Платини и Брандан бяха санкционирани с жълти картони. В 72-та минута след грешка в червената отбрана Танасе напредна отдясно и нахлу в наказателното поле, където с плътен удар вкара гол за домакините. В 83-та минута след страхотен пробив и добро подаван на Станислав Костов към Мишел Платини, който оформи крайното 1:1.