• 88мин

13. Орелиен Йоахим (ЦСКА) асистенция - Жуан Фелипе

• 90+2мин

17. Серджю Буш (ЦСКА) асистенция - Апостол Попов

ЦСКА​ отново зае лидерското място във временното класиране на А група след разгромна победа с 4:0 над отбора на Хасково. Валентин Илиев, Тони Силва, Орелиен Жоаким и Серджиу Буш отбелязаха за червените.

Преди началото на мача старши-треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов, който изтърпя и втория си мач наказание, подари фланелка на отбора с подписите на всички футболисти на специалния гост на мача - Ники Божиков от Калофер. Верният армеец изгледа целия двубой от пистата на стадион „Българска армия", а след последния съдийски сигнал любимците му в червено се снимаха с него за спомен. Минути преди началото на срещата, пък на „Армията“ се завърна и един от най-обичаните футболисти играли в ЦСКА - Жуниор Мораеш. Бразилецът бе посрещнат с бурни аплодисменти и скандирания на неговото име от всички привърженици на стадиона.

В 9-ата минута Луис Соарес се озова сам срещу Пейков, стреля, но топката мина покрай вратата. В 15-ата минута Карачанаков центрира от ъглов удар, Серджиу Буш обаче нанесе слаб удар с глава и не затрудни вратаря. Логичното се случи в 23-ата минута, когато след изпълнение на статично положение топката попадна в краката на Валентин Илиев. Капитанът не се поколеба и с мощен удар ознаменува завръщането си на терена с хубав гол. Добрата игра на армейците продължи в 34-ата минута вече водеха с 2:0. Тони Силва вкара изключително красив гол с удар от около 26-27 метра, като топката се оплете в горния десен ъгъл на вратата.  До края на полувремето липсваха голови положения, като жълти картони получиха Соарес и Велев.

На полувремето в състава на ЦСКА бе направена една промяна, като Еденилсон Бергонси отстъпи мястото си на Борис Галчев. Втората част отново премина под доминацията на червените. В 47-ата минута Серджиу Буш шутира, но топката срещна напречната греда. В 61-ата минута официален дебют с червената фланелка направи бразилското попълнение Жуан Фелипе, който замени Антон Карачанаков.  В 66-ата минута Якуб Дивиш демонстрира рефлекс и боксира удар от воле на Чепилов. В 75-ата минута Орелиен Жоаким зае мястото на Луис Карлос Соарес. В 79-ата минута Буш бе близо до това да вкара гол, но пропусна. Минута по-късно Дивиш се намеси решително и спаси удар на Хубенов. Поредна голова възможност пред вратата на Хасково се откри, този път пред Жуан Фелипе, който стреля, но Пейков спаси. В 88-ата минута хубава атака на ЦСКА бе завършена с пас по конец на Фелипе към Жоаким, който отблизо направи 3:0. В допълнителното време на срещата Серджиу Буш се възползва от груба грешка на Пейков, който изпусна топката пред краката на Буш, за когото не остана друго освен да оформи крайния резултат 4:0.