16. Асен Дончев (ЦСКА) асистенция - Юрген Матей

В 3-та минута жълт картон за Панов за нрушение срещу Бауренски.

В 4-та минута Вион центрира от пряк свободен, Юга с глава встрани от вратата.

В 7-та минута две центрирания на армейците избити от наказателното поле.

В 9-та минута Туфегджич е изведен с глава от Кръстев, Попов избива в последната минута в ъглов удар.

В 10-та минута шут на де Нойер е блокиран, в същата минута Матей с глава стреля близо до гредата в аут.

В 11-та минута Златев центрира опасно отдясно, Курьор не успява да нанесе добър удар и Бусато лови.

В 17-та минута Шопов с пас от пряк свободен, Матей бие неточно в аут.

В 27-та минута Туфегджич е изведен отляво и центрира отлично към Бауренски, Дюлгеров избива с две ръце като преди това отнася главата на Бауренски, съдията не свири - много спорно.

В 33-та минута удар на Клементе в тъч...

В 37-та минута Шопоп намира Вион в пеналтерията, слаб удар на французина в аут.

В 41-та минута жълт картон за Клементе за нарушение срещу Кръстев.

В 43-та минута пас на Вион от корнер, Кръстев се разминава на милиметри с удар с глава, де Нойер шутира високо над вратата.

В 47-та минута Кръстев сваля с гърди, Вион стреля встрани от вратата.

В 52-та минута Панайотов с изстрел в аут.

В 53-та минута жълт картон за Кръстев за фаул срещу Клементе.

В 55-та минута жълт картон за Вион за опасно влизане срещу Златев.

В 58-та минута центриране от корнер на Вион, Юга с глава близо до гредата.

В 65-та минута жълт картон за Турицов за нарушение срещу Кета. В същата минута удар на Сула, рикошет и корнер.

В 66-та минута центриране от него на Василев, шут на Атанасов в ръцете на Бусато.

В 77-та минута центриране от корнер на Йомов, Юга подава с глава на Матей, той сваля с гърди на Дончев и младокът с топовен удар намира лявата странична града и оттам вратата, за да открие резултата и вкара своя дебютен гол - 1:0.

В 80-та минута слаб удар с глава на Василев отива в ръцете на Бусато.

В 85-та минута спестен втори жълт и респективно червен картон за Клементе за фаул с високо вдигнат крак към Шопов. С капитанската лента на варненци след смените е Атанасов.

В 87-та минута Гарсес отлично намира Назон сам срещу вратаря, хаитянинът със слабо спиране и Дюлгеров хваща топката.

В 90+1-та минута Гарсес е изведен и опитва да прехвърли вратаря, топката излиза малко над вратата.

В 90+2-та минута Гарсес пробва да стигне до топката, но Дюлгеров го изпреварва и избива, след това и Назон е блокиран.

В 90+3-та минута жълт картон за Саша Илич за реплика.