• 41мин

10. Жуниор Мораеш (ЦСКА)

• 79мин

19. Христиан Попов (Черно море)

ЦСКА​ продължи с победната си серия и размаза с 4:1 гостуващия Черно море. Борис Галчев откри в 5-ата минута, а в 25-ата Мораеш удвои резултата. Гостите върнаха едно след реализирана дузпа от Илиев в 30-ата минута. В 41-ата обаче дузпа бе отсъдена и за ЦСКА, Мораеш я вкара и направи 3:1. Попов от гостите си отбеляза автогол в 79-ата минута. В самия край на мача в игра с появи и лекувалият дълго травма Апостол Попов.

ЦСКА започна вихрено двубоя и взе инициативата още с първи съдийски сигнал. В 4-ата минута Атанасов наруши правилата срещу Карачанаков и бе отсъден пряк свободен удар за червените. Борис Галчев стреля силно, но прати топката над вратата. Малко след това бе извършен фаул срещу Мораеш, фронтално на вратата пазена от Денчев. Карачанаков стреля, но топката срещна напречната греда, кълбото попадна в краката на Галчев, който растреля вратаря от няколко метра. ЦСКА продължи с набезите към противниковата врата и в 8-ата минута Присо напредна по дясното крило и с прехвърлящ пас намери Карачанаков отляво. Младокът свали с глава за Мораеш, който нанесе удар със завъртане, но Денчев спаси. Секунди по-късно Мболи с шут от ръка прати топката към Присо, но Денчев се оказа по-бърз и игра пръв с топката. В 15-ата минута след центриране от ъглов удар Пламен Крачунов бе на близката греда и стреля неточно с глава. По-късно Присо получи подаване в близост до наказателното поле на гостите, опита да центрира, но бе блокиран от защитник. Черно море застрашиха Мболи едва в 22-ата минута след като Божилов намери Илиев в наказателното поле, последва удар с глава, но стражът бе на мястото и спаси.В ответната атака Ники Дюлгеров опита късмета си с удар от дистанция, но Денчев отрази. В 25-ата минута Жуниор Мораеш се развихри и премина през няколко защитника на гостите, след което с майсторски удар матира Денчев. В 29-ата минута Крачунов фаулира Николов в наказателното поле и последва дузпа в полза на Черно море. Капитанът Илиев застана зад токата и не сгреши, правейки резултата 2:1. В 36-ата минута след грешка в защитния вал на варненци, топката попадна в Тошко Янчев, който стреля мигновено, но кълбото мина близо до левия страничен стълб. Две минути по-късно Антон Карачанаков открадна топката от Атанасов и навлезе в наказателното поле, стреля по тревата, но Денчев демонстрира добър рефлекс и с върха на пръстите си изби в корнер. В 41-ата минута Присо подаде добре към Мораеш в наказателното поле, последва нарушение на Попов и дузпа за червените. Потърпевшият изпълни перфектно единадесетметровия удар и  направи 3:1 за ЦСКА.В край на първата част Румен Трифонов бе санкциониран от рефера с жълт картон за нарушение в центъра на терена.

През втората част гостите опитаха на няколко пъти да застрашат Мболи, като първо Николов стреля високо над вратата, а малко след това Сашо Александров опита да стреля, но бе блокиран от Трифонов. В 52-ата минута Фернандес бе заменен от Аднреев. В 60-ата минута Антон Карачанаков отстъпи мястото си на терена, на Коста Янев. В 64-ата минута след центриране на Галчев от корнер Мораеш стреля с глава, но Денчев спаси. В 69-ата минута Стойчо Младенов направи втора промяна в състава си, като Костов замени Присо. В 73-ата минута Камазола получи жълт картон след като извърши грубо нарушение срещу Галчев.В 75-ата минута Мораеш изведе Янчев сам срещу Денчев, капитанът опита да го прехвърли, но стражът изби в корнер. Малко след това Камазола напусна игра, а на негово място се появи Митев. Минута преди товеа Мболи спаси ефектно опасен удар на Божилов. В 79-ата минута Мораеш пробва с хитър пас да намери съотборник зад защитата на Черно море, там Попов протегна крак и прати топката неспасяемо в своята врата. В 88-ата минута след дълго лечение на контузия в игра з армейците се появи Апостол Попов, той замени Ангел Грънчов.