‚‚А“ група 1988/89

класиране

Nº Клуб М П Р З ГР Т
1. ЦФКА „Средец“ (София) ЦФКА „Средец“ (София) 30 20 9 1 86:24 (62) 49
2. Витоша (София) Витоша (София) 30 17 5 8 63:38 (25) 39
3. Етър (Велико Търново) Етър (Велико Търново) 30 13 8 9 48:30 (18) 34
4. Тракия (Пловдив) Тракия (Пловдив) 30 12 9 9 49:36 (13) 33
5. Берое (Стара Загора) Берое (Стара Загора) 30 13 7 10 41:46 (-5) 33
6. Дунав (Русе) Дунав (Русе) 30 12 7 11 29:32 (-3) 31
7. Черно море (Варна) Черно море (Варна) 30 10 10 10 33:43 (-10) 30
8. Локомотив (София) Локомотив (София) 30 12 4 14 36:34 (2) 28
9. Пирин (Благоевград) Пирин (Благоевград) 30 12 3 15 34:33 (1) 27
10. Сливен (Сливен) Сливен (Сливен) 30 11 5 14 38:39 (-1) 27
11. Славия (София) Славия (София) 30 8 10 12 32:36 (-4) 26
12. Локомотив (Горна Оряховица) Локомотив (Горна Оряховица) 30 11 4 15 26:45 (-19) 26
13. Враца (Враца) Враца (Враца) 30 9 8 13 32:53 (-21) 26
14. Локомотив (Пловдив) Локомотив (Пловдив) 30 10 6 14 31:55 (-24) 26
15. Спартак (Варна) Спартак (Варна) 30 7 9 14 37:54 (-17) 23
16. Миньор (Перник) Миньор (Перник) 30 8 6 16 27:44 (-17) 22

посещаемост

Голове по период

програма

ЦФКА „Средец“
(София)

4:0

3 юни 1989 г.
Народна армия, София
30-и кръг

Спартак
(Варна)

Славия
(София)

2:2

27 май 1989 г.
Славия, София
29-и кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

Локомотив
(София)

0:1

20 май 1989 г.
Васил Левски, София
28-и кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

ЦФКА „Средец“
(София)

7:1

9 май 1989 г.
Народна армия, София
27-и кръг

Локомотив
(Горна Оряховица)

Тракия
(Пловдив)

1:0

6 май 1989 г.
Христо Ботев, Пловдив
26-и кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

Сливен
(Сливен)

1:1

3 май 1989 г.
Хаджи Димитър, Сливен
24-ти кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

ЦФКА „Средец“
(София)

2:0

29 април 1989 г.
Народна армия, София
25-и кръг

Пирин
(Благоевград)

ЦФКА „Средец“
(София)

4:2

15 април 1989 г.
Народна армия, София
23-ти кръг

Берое
(Стара Загора)

Черно море
(Варна)

0:0

9 април 1989 г.
Юрий Гагарин, Варна
22-ри кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

ЦФКА „Средец“
(София)

2:1

1 април 1989 г.
Васил Левски, София
21-ви кръг

Витоша
(София)

Миньор
(Перник)

1:1

29 март 1989 г.
Миньор, Перник
18-и кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

Локомотив
(Пловдив)

1:1

25 март 1989 г.
9-ти септември, Пловдив
20-и кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

ЦФКА „Средец“
(София)

1:0

19 март 1989 г.
Народна армия, София
19-и кръг

Етър
(Велико Търново)

ЦФКА „Средец“
(София)

3:0

5 март 1989 г.
Народна армия, София
17-и кръг

Дунав
(Русе)

Враца
(Враца)

0:2

25 февруари 1989 г.
Христо Ботев, Враца
16-и кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

Спартак
(Варна)

0:2

3 декември 1988 г.
Спартак, Варна
15-и кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

ЦФКА „Средец“
(София)

4:1

27 ноември 1988 г.
Васил Левски, София
14-и кръг

Славия
(София)

ЦФКА „Средец“
(София)

4:2

20 ноември 1988 г.
Васил Левски, София
13-и кръг

Локомотив
(София)

Локомотив
(Горна Оряховица)

0:3

13 ноември 1988 г.
Димитър Дюлгеров, Горна Оряховица
12-и кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

ЦФКА „Средец“
(София)

1:1

5 ноември 1988 г.
Народна армия, София
11-и кръг

Тракия
(Пловдив)

Пирин
(Благоевград)

1:1

22 октомври 1988 г.
Христо Ботев, Благоевград
10-и кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

ЦФКА „Средец“
(София)

7:1

12 октомври 1988 г.
Народна армия, София
9-и кръг

Сливен
(Сливен)

Берое
(Стара Загора)

2:3

1 октомври 1988 г.
Берое, Стара Загора
8-и кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

ЦФКА „Средец“
(София)

6:2

24 септември 1988 г.
Народна армия, София
7-и кръг

Черно море
(Варна)

Витоша
(София)

2:2

17 септември 1988 г.
Васил Левски, София
6-и кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

ЦФКА „Средец“
(София)

7:0

11 септември 1988 г.
Народна армия, София
5-и кръг

Локомотив
(Пловдив)

Етър
(Велико Търново)

1:1

3 септември 1988 г.
Ивайло, Велико Търново
4-ти кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

ЦФКА „Средец“
(София)

6:0

28 август 1988 г.
Народна армия, София
3-ти кръг

Миньор
(Перник)

Дунав
(Русе)

0:3

20 август 1988 г.
Градски, Русе
2-ри кръг

ЦФКА „Средец“
(София)

ЦФКА „Средец“
(София)

5:1

13 август 1988 г.
Народна армия, София
1-ви кръг

Враца
(Враца)

играчи

Nº Име Мач Мин Груп Гол
- Румен Стоянов 0 (3) 48′ 3 -
1. Илия Вълов 21 (1) 1868′ 22 -
1. Румен Апостолов 9 (1) 877′ 10 -
2. Стефан Бачев 26 (1) 2392′ 27 1
2. Недялко Младенов 22 1933′ 22 -
3. Трифон Иванов 28 (1) 2500′ 29 3
4. Красимир Безински 23 (2) 2013′ 25 -
5. Георги Димитров — Джеки 18 1531′ 18 2
5. Кирил Качаманов 8 (4) 754′ 12 -
6. Ивайло Киров 26 (1) 2232′ 27 4
6. Костадин Янчев 18 (3) 1744′ 21 1
7. Емил Костадинов 26 (3) 2264′ 29 12
8. Христо Стоичков 25 (1) 2184′ 26 23 (5)
9. Любослав Пенев 22 1910′ 22 21 (3)
10. Георги К. Георгиев 23 (4) 2103′ 27 4
10. Лъчезар Танев 6 (8) 701′ 14 3
11. Петър Витанов 18 (6) 1623′ 24 3
11. Пламен Гетов 8 (3) 780′ 11 8
11. Дончо Донев 3 (9) 468′ 12 1
  • Мач - мачове в които е участвал като титуляр. В скоби са показани мачовете които е влязал като резерва.
  • Мин - общо минути в които е бил на терена. Когато няма друга информация мачът се калкулира като две полувремена по 45 минути
  • Груп - мачове в които е бил в групата на мача
  • Гол - общо вкарани голове. В скоби са показани колко от тях са от дузпи. Дузпите след края на мача не се калкулират.