22. Мирослав Иванов (Лудогорец)

25. Ангел Грънчов (ЦСКА)

• 58мин

18. Светослав Дяков (Лудогорец)

Лудогорец победи с минималното 1:0 армейците в зрелищен мач изпъстрен с два червени картона, изгонване на Стойчо Младенов, три греди за нашите и много динамичен футбол.

На претъпкания стадион в Разград домакините от Лудогорец започнаха по-дейно мача и владееха повече топката от нашите. Все пак в 5-ата минута Нджонго Присо се възползва от грешка на Стоянов в защита и потърси моментално с пас Мораеш на границата на вратарското поле. Там обаче Шоко бе по-бърз и пресече подаването. В 7-ата минута Иван Стоянов стреля много опасно от малък ъгъл, но топката премина от външната страна на мрежата. Минута по-късно Иванов нанесе удар от дъгата, но бранител в червено блокира топката и тя излезе в ъглов удар. В 11-ата минута гол за домакините бе отменен след като Гъргоров отбеляза, но бе  в положение на засада. В 14-ата минута Иванов получи жълт картон след като влезе опасно в краката на Бандаловски. В 18-ата минута главният рефер отсъди пряк свободен удар в полза на Лудогорец фронтално срещу вратата на армейците. Иванов изпълни прецизно и прати топката под гредата и въпреки опита на Мболи да спаси, кълбото влезе във вратата. В 24-ата минута Шоко напредна по десния фланг и потърси Иванов с центриране, но последният остана под топката. В 25-ата минута Галчев центрира от корнер, Пламен Крачунов скочи на близката греда и стреля с глава, като в тази ситуация само късметът спаси тима на Лудогорец от това да инкасират гол, защото топката срещна страничната греда. В 26-ата минута Борис Галчев получи официално предупреждение от рефера след груб фаул. В 30-ата минута след спречкване между двата отбора Крачунов и Барт бяха санкционирани с жълти картони. В 33-ата минута Дяков ритна лошо Галчев в левия крак и халфът напусна принудително, като на негово място се появи Антонио Томас. Малко преди това Крачунов стреля неточно с глава след центриране на Тошко Янчев. В 44-ата минута груб фаул на Дяков му донесе жълт картон. В 45-ата минута нашите останаха с човек по-малко след като Ангел Грънчов получи директен червен картон след съприкосновение с Генчев в наказателното поле на съперника.

Още с началото на второто полувреме реферът Кабаков изгони от скамейката старши треньора на нашите Стойчо Младенов. В 58-ата минута домакините остана с човек по-малко след като Дяков безумно изрита в краката Мораеш и получи втори жълт, съответно червен картон. В 59-ата минута Пламен Крачунов насочи добре топката с глава, но пак гредата спаси Лудогорец. В последвалата атака Трифонов пусна хитро между краката на съперник към Янчев, капитанът обаче се засуети и не успя да стреля към вратата. В 63-ата минута Коста Янев замени Николай Дюлгеров. Домакините също направиха промяна като Кашчелан смени Иванов. В 64-ата минута гредата за пореден път спаси Голубович. Този път Присо се освободи от опеката на бранител, завъртя се и стреля, но топката срещна напречната греда. В 66-ата минута Бандаловски пусна добре към Присо на дясното крило, камерунецът центрира, но там нямаше негов съотборник, който да игра е с топката. В 67-ата минута Марселиньо и Райс Мболи получиха жълти картони, а секунди след това Марселиньо бе сменен от Александров. Междувременно Стоянов стреля тежко от дистанция, но стражът ни спаси. В 69-ата минута след центриране в наказателното поле на Лудогорец Апостол Попов игра с глава и само сантиметри не достигнаха на Присо да насочи топката във вратата. В 72-ата минута Александров наруши правилата срещу Бандата и получи жълт картон. В 77-ата минута Витиня се появи в игра, на мястото на Шоко. В 84-ата минута Жуниор Мораеш свали добре топката към Янчев, който вместо да стреля реши да подава и сбърка. В 85-ата минута Витиня бе официално предупреден от рефера. В 86-ата минута бе направена и последната смяна за ЦСКА, Костов замени Трифонов. В добавеното време Мораеш стреля технично от пряк свободен удар, но Голубович демонстрира страхотен рефлекс и спаси с една ръка.